Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég rosszul táplálkozok?

Elég rosszul táplálkozok?

Figyelt kérdés

Délután 4kor ettem elsőnek, kb 20dkg sonkát és 5db abonettet. Aztán ettem még egy darabot.

Nem tudok enni! Valószínűleg ez a fejemben dőlt el, ugyanis lefogytam 664-kg-ról 52kg-ra, de még mindig fogyni akarok.


Ami furcsa, hogy néha "megjön az eszem" és eszek normálisan, de ez el is múlik 2 nap alatt, utána iszonyatos bűntudat, és újra jön, hogy nem eszek és nem is vagyok éhes! És még ezt a picit is sajnálom, hogy megettem!

Nagyon rossz úton haladok, tisztában vagyok vele, de eluralkodott rajtam!

Orvoshoz kizárt, nem megyek!


2012. febr. 13. 21:57
 1/5 anonim válasza:
Jókora fogyás! De nyilván elírtad...
2012. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz orvoshoz menni?
2012. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és akkor itt akarsz beszélgetni erről? nem neked vannak egyedül lelki/étkezési problémáid.

nekünk meg majdnem mindegy mi van veled, de esetleg gondolj arra, hogy ha alapvetően napi szinten alig eszel (kevés étkezés, kis mennyiség) akkor a koplaláshoz fog alkalmazkodni a szervezeted, azaz az izomzatodból szerzi be a szükséges fehérjét, lassul az anyagcseréd (energia takarékos) és minden felesleget zsírban rak el. legalább annyira, hogy a fogyás akár nem is zsírból történik, tehát nem tekinthető fogyásnak. nyilván azért ez 12 kilóra nem igaz, de mondok egy olyat, hogy:

6 kiló zsír veszteség. 5 kiló glikogén, víz és bélsár. 1 kiló izomszövet. ez így mennyire szimpatikus?


bizonyos esetben téged nem érdekel, ha leépíted a testedet, ezt megértem. érdemes volt azért gürcölni eddig, enni, edzeni, tanulni, dolgozni hogy most ne is más nyírjon ki, hanem te magadat pusztítod le. gratulációim.

2012. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző 12kg-t is így adtad le, hogy gyakorlatilag koplaltál?


Mert ha igen, akkor bizony számíts rá, hogy nagyjából 25 fog visszajönni a következő években. (tapasztalatból beszélek)


A fogyásnak nem ez a módja!


Egyébként pedig ne felejtsd el, hogy minden energia befektetés a szervezeted részéről, még az is, hogy ezt a kérdést leírtad. Ezt az energiát pedig épp abból nyeri, amit megeszel.

Én azt mondom ez már az étkezési rendellenesség kategória. És bizony orvosra van szükséged.

2012. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, gratulálok, elég rosszul táplálkozol..
2012. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!