Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrával és kemény edzésse...

Fogyókúrával és kemény edzéssel el lehet érni ilyen combot? Vagy ez is az alkatomtól függ?

Figyelt kérdés

Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy ha valakinek vékony a combja, akkor az így fog kinézni? Vagy szélesebb csípőnél lesz ilyen?


[link]

[link]

[link]


2012. márc. 17. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Most mutatok egy nagyon inspiráló képet:)

[link]

A csajszi azt írta a blogján, hogy fél év alatt sikerült neki, így a válasz igen, lehetséges, csak rengeteg munka és kitartás és idő!

2012. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem mind a három,betegesen vékony..
2012. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fél év alatt? :O Ez nagyon durva.. Akkor keményebb edzésmódra kapcsolok és megcsinálom :)

A blogját is be tudnád nekem linkelni?

2012. márc. 17. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, bár ez igazából egy tumblr minimális angoltudás szükséges :)

[link]

Én is nemrég álltam neki a helyes táplálkozásnak és a sportnak, nyárra jól szeretnék kinézni :D Te milyen magas vagy és hány kg?

Ja és van egy vidi youtube.on, ami szerintem lenyűgöző, mindig megnézem és valahogy feltölt, hogy tényleg van értelme ezt csinálni :)

http://www.youtube.com/watch?v=s5ztRTedaT0&feature=g-like&co..

2012. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én 163cm magas és 52-53 kg vagyok most. Annyira rákapcsoltam az utóbbi időben, hogy 58kg-ról kezdtem el fogyózni, és már ennyi lement. Csak még mindig nem az igazi, mert a combom és a karjaim elég vastagok.. :/

És te milyen magas és hány kg vagy?


Köszönöm a linket :)

2012. márc. 17. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit:)

Én 170 cm vagyok és 60 kg, még régebben adtam le 6-ot. A célom az 56 kg, de rájöttem, hogy a mozgást nem lehet kiváltani!

Láttam már olyan csajt, aki kilóra 63 volt, de olyan jó alakja volt és max 55-re tippeltem volna, de olyat is láttam, aki 50 kg de egyszerűen formátlan. :S

Ballagásomra szeretnék már elég jól kinézni (május 5) :D, de hogy az edzés is meglátszódjon az még 2-3 hónap legalább :/

Te mit sportolsz? És hány éves vagy?

2012. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
remélem igen, én is szeretnék ilyen combokat.
2012. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én 19 éves vagyok, idén leszek 20.

Sajnos nekem már voltak problémáim régen, anorexiás voltam és kórházban töltöttem egy kellemes hónapot :/ Ezért félek most, hogy megint jön ez a hülye hullámvölgyem..és nem szeretnék visszaesni.

Egyébként különösebb sportot nem űzök, mivel most nincs rá lehetőségem. Jobb időben hetente 3x futok(minimum)

Mostanában mindennap pilatesezek, ezzel igazából hamar lehet eredményt elérni, ha jól csinálod :) Rubint Rékázok is időnként. Amelyik napokon nem futok, akkor ügrókötelezek...

Te mit sportolsz?

2012. márc. 17. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!