Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lehet ebből a tényleges...

Mennyi lehet ebből a tényleges hízás?

Figyelt kérdés
5 napja masszív zabálást tartottam, napi 4-5000 kcal simán megvolt. A mérleg 8 kilóval mutat többet :D Szerintetek ha abbahagyom az ilyen mértékű zabálást, és túl leszek néhány nagyvécézésen, hány kiló mehet le ebből? 4-5 kg lemehet? Köszi!
2012. márc. 28. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják 7000kcal 1kiló testömeg. De ha csak zsírtömegről beszélünk az inkább 9000. az 5000nek lehet felét is elhasználtad minden nap (nemtudom mekkora vagy) de legrosszab esetben is max 15000kalóriát vittél be pluszba, szóval 2kilót híztál és szerintem rengeteg vizet is megkötöttél. Nade a normál állapot pont az amikor a belek nem üresek, az izmokban pedig van sok szénhidrát.

2-3kiló biztosan hamar lemegy de 5már csak koplalással menne le (természetesen a zsír amit felszedtél úgy megmarad).

2012. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. márc. 28. 21:37
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha csak max 2-3 kg-t híztam ténylegesen, akkor a többi miért nem megy le könnyen? :(
2012. márc. 28. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Off: miket ettél és hogy, h ennyit híztál? Én is borzalmasan lefogytam, és egyelőre nem tok visszahízni, pedig 5 is elég lenne.


On: 3-4 biztos, a többi go sport!

2012. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi 3-4? Annyit híztam, vagy annyi mehet le? Amúgy mindent: tészta, cukor, fehér kenyér, tej, hús, gyümölcs, csoki... rendesen fáj a gyomrom, főleg ha nyomogatom, szerintem rohadtul túlterheltem, menni alig tudok :D Pedig már 35 kg-t lefogytam.
2012. márc. 28. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy hogy a fogyás alatt sokminden kiürül aminek normál esetben nem kéne, tehát ennek a 8kilónak egy részét nem is kell újra leadnod. ha normálisan diézátál akkor is rendben van ha visszajön 2-3kg de ha koplaltál akkor akár 10is visszajöhet. szép eredmény amúgy gratula, csak el ne ronsd...

Nagy előny lett volna azért ha úgy fogysz hogy magadbaszívod ezt az egészséges életmód filozófiát, undorodsz a szeméttől és kívánod amire a szervezetnek szükségve van. Mert ha ez nem alakul ki akkor nemtudom hogyan fogod megtartani az alakod.

2012. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!