Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3-4 hónap alatt 20-25 kg...

3-4 hónap alatt 20-25 kg lehetséges? És ha igen milyen fogyókúrával?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 89 kg.és nyár végére szeretnék lefogyni.kérlek segítsetek.A válaszokat előre is köszy...:)
2012. ápr. 22. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehetséges. Ha sikerülni is fog, löttyed leszel.

Nekem 1,5 év alatt sikerült ennyit fogynom, és nem lóg a bőröm.

2012. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

NAgyon drasztikus módon esetleg sikerülhet, de egyrészt a jojóhatás garantált, másrészt meg a böröd igencsak rodna lesz, nem tud, összehúzódni és lötyögni fog rajtad. Utána hiába hiznál vissza, többé nem jön rendbe.


Inkább tervezz be valami értelmesebbet, ami ugyan lassabb, de egészségesebb, tartósabb és a végeredmény sem lesz borzasztó.

2012. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem irtad, milyen magas vagy, mert sok függ attól, hogy mennyi a normális súly.
2012. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egészséged megőrzése mellett nem lehetséges. Havi kb. 3 kiló a normális. Ezt a bőröd sem sínyli meg, és a közérzeted sem. Ha hirtelen fogysz, a bőröd lógós lesz, te pedig szédülsz, állandó éhségérzeted lesz. A fogyasztó csodaszereket pedig próbáld mellőzni. Többet ártanak, mint használnak.
2012. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
170cm vagyok.És ha sportolok akkor nem lesz csúnya a bőröm. Ja és havi 3 kg az nagyon kevés mert ha valaki fogy az egy hónap alatt 5kg tuti fogy és nem is hízza vissza én legalább is 5kg-nál havonta nem nagyon hallottam kevesebbről,és azt olvastam egy helyen hogy amennyit fogynom kell azt be kell szorozni 4-gyel és ennyi idő kell hogy leadjam.köszy...:) Valami jó fogyókúra???
2012. ápr. 22. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:

A HETI 1 (EGY!!!) kg az a maximum, amit egészségesen le lehet fogyni.

HA valakitöl mást hallasz, az még attól nem igaz.


Ezen kivül nem tudom, hogy a 3-4 hónapot hogy számoltad ki, ha 20-at megszorzol 4-gyel, akkor 100-at kapsz, az pedig sokkal több, mint a 3-4 hónap, mivel egy hónapátlagban 4 hét. Igy a 100 hét 25 hónap, ami kb KETTÖ ÉV.

2012. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy túl kevés, annál jobb, minél lassabban fogysz. 5 kg/hónap talán az 1. hónapban elfogadható, mert ott még lemegy a víz is, de utána már tényleg túl sok.
2012. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak üzenem hogy tanuljon meg számolni mert 20*4=80 nap és 90 nap= 3 hónap szóval 80 nap az még 3 hónap sincs okoska...
2012. ápr. 22. 21:08
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs az utolsó előttinek üzenem.
2012. ápr. 22. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de higy nekem. Ha fogyni akarsz akkor nem fogyókúrázzál hanem életmódot váltsál. Akkor sohasem fogod visszaszedni.
2013. jan. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!