Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eldöntöttem, mától fogyózom!...

Eldöntöttem, mától fogyózom! Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok hízva.

Milyen étrenddel próbálkozzam?

[link]


Ilyen fehérje turmixom van. Vacsora helyett szeretném inni.

Mit ajánlanátok még? Milyen mozgásokat? Futni nem hiszem hogy szabadna közel 60 kg túlsúllyal, és úszni sem szeretnék, mert szégyenlem magam mások előtt.

Ilyen itthoni mozgásokat csináljak, vagy mit?

És milyen étrendet ajánlanátok? Még diák vagyok, így olyan étrend kellene, amit reggel elviszek és azon vagyok délután kb 5-ig, mert akkorra érek haza.


Kérlek segítsetek ennyiben, tudom hogy mindent nekem kell megtennem, de már az akaratom megvan. Gyűlölök ilyen lenni, és elegem van az emberekből akik lenéznek...és így soha nem fogok érvényesülni, mert diákmunkákat sem kapok:( Csak a vékonyabb lányok:(


18 éves lány vagyok, 170 cm és kb 130 kg:(



2012. ápr. 28. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon találsz étrendeket (nagyon egyszerűeket is), meg edzésterveket is. Kitartást kívánok a hosszú úthoz!

[link]

2012. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám a felét enni annak, amit eddig ettél. Módjával, mértékkel "mindenből." Nekem ez jött be.

És a kétszer annyi mozgás, mint ami eddig volt.

2012. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Otthoni torna inkább alakformálásra jó.


Futás helyett kezdésnek gyalogolj! Annyiszor ahányszor csak egy nap tudsz. Olyan tempósan, ahogy még bírod anélkül, hogy rosszul lennél.

Napi 40-60 perc gyaloglás sokat tud jelenteni.


Étrendhez itt kiszámolhatod, hogy mennyi kalóriát fogyaszthatsz ahhoz, hogy csökkenjen a testsúlyod:

[link]


Ehhez keress étrendet.


Ezt:

[link]

és ezt a blogot ajánlom olvasgatásra:

[link]


Nem árt ha a háziorvosodat is megkérdezed, mielőtt belekezdesz, hogy ő mit javasol. Vérvétel jól jön.


Kitartást! :)

2012. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd meg ezt a cikket:

[link]


Friss, mai és kifejezetten a nagyobb túlsúlytól való megszabadulásról ír.

Nem csodarecept, hanem motiváció és pár nagyon hasznos gyakorlati tanács.

A cikk íróját ismerem, nagyon kedves nő, személyes tanácsokkal is szívesen ellát (ingyen). :)

2012. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!