Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így le tudnék...

Szerintetek így le tudnék fogyni 2 hónap alatt 8-10 kg-t?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok és 64 kg. A terv az, hogy SZINTE csak Norbi Update 1-es kódú kajákat eszek, azokat is úgy, hogy a napi kalória bevitelem ne legyen több 1200 kcal-nál és 6 után nem eszek semmit. A mozgás valószínűleg csak annyi lenne, hogy majdnem minden este 2 órát sétálnék.


Édesítőszert egyébként lehet enni?


Köszi annak, aki válaszol! :)


2012. máj. 6. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Norbi meg az Update-ja...
2012. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
séta helyett inkább fuss:)
2012. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És két hónap után?

Mert, hog ynem mindegy, hogy ha elkezdesz majd mást is enni, mi lesz.


Amúgy a 2 óra séta nem rossz mozgásnak, de csináld tempósan... ha még nem csináltad előtte, akkor fokoztosan emeld a tempót.


Különben a 8-10 kiló még akár reális is lehet 2 hónapra, ha azt vesszk, hogy heti 1 kiló az ideális... persze ez van, hogy csak fél kiló...

2012. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Norbi update meg 1200kalória, meg 2hónap alatt 10kiló, mozgás meg semmi. Aztán az lesz a baj hogy hiába ment le a 10kiló, de plöttyedt vagy mert nincs izomtónusod és lóg mindened.


Többet kéne mozogni, a Norbi féle (bocs) szarok helyett egy rendes étrendet csinálni, utána megint mozogni, és amellett hogy lefogynál jobb lenne az alakod meg a közérzeted is.


Mondjuk több meló meg nem egy szép kigyúrt gyerek reklámozza ("kigyúrt"), de többet ér.

2012. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, inkább próbáld ki a Callaneticset! A 2 óra séta helyett elég heti 3-szor 1 óra belőle, és rendkívül hatásos. A tésztát, kenyeret, cukrot, édességet felejtsd el. Próbálj zöldség-gyümölcs turmixokat inni (ne tejjel, vízzel). Édesítőszerből a Stevia a legjobb. Semmi szükséged 10 kg fogyásra, már 58-59 kg-osan is nagyon csinos leszel! Ha nagyon nem moccannak a kilók, indítsd be a fogyást otthoni ultrahangos zsírbontással!
2012. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!


Kedves utolsó!

Utánanéztem,mi is ez a Callanetics, és nagyon tetszik, azt hiszem, hogy kipróbálom, köszönöm a tippet!

Érdekelne, hogy miért jobb a Stevia édesítőszer, mint a többi (az olcsóbbak :D)? Én Cologran-t szoktam használni, szerinted az nem jó? Érdekelne a véleményed!

Köszi előre is!

2012. máj. 7. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!