Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így túl sok mára?

Ez így túl sok mára?

Figyelt kérdés

Ma reggel (kb. 9kor) megettem egy nagyon kicsi szelet pizzát. Azon kívül még nem ettem semmit. Délután (kb. 6kor) a barátommal elmegyünk pizzázni. Megint meg fogok enni egy kis szelet pizzát. Azon kívül ma zöld teát, és vizet ittam. Ez így nagyon bezavar a fogyókúrámba? Nem kéne megennem még egy pizzát?

15/L


2012. máj. 14. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, én testépítő vagyok, de hátha van itt egy dietetikus :)
2012. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
napi ötszöri pizza a minimum!!!!!!!!
2012. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: Azta! Nem is tudtam, hogy itt testépítők is vannak! C: Kockás hashoz mit tanácsolsz?:)


2.: Fogyókúrázom. Meg akarok szabadulni 5 kilótól, ezért nem gondolom, hogy kéne egy nap két szelet pizzát ennem.:|

2012. máj. 14. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sok, viszont semmit nem ér a fogyókúrád, mivel belassítod az anyagcseréd a kétszeri evéssel. Egy nap nem a világvége, viszont ha rendszeresen így csinálsz, akkor jön a jo-jo effektus, amint abbahagyod a diétát, visszajön a leadott súly, még több is. Legalább napi 5x kis étkezés, azzal többre mész.
2012. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem mindenkéépen addig is egyél valami könneyebbet

gyümisali túróval

saláta főtt tojással

saláta hússal, hallal

túró zöldségekkel

zöldségelves májgombóccal, főtt tojással

este meg egyél egy szelet husos-zöldséges pizzát vagy gondolom ott is lehet kapni salit hússal, görög, fetasalátát, de én ennék egy sz normál méretű pizzá semmi bajod nem lesz tőle ez így koplalás nagyon kevés és most a minőségte nem néztem hanem a mennyiséget

2012. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerinted napi 2 szelet pizza fedezi a tápanyagszükségleted egy napra, vagy még sok is? Ne butáskodj, egyél napi 5ször, a pizza is belefér néha, mondjuk ma, de ne hagyd ki a többi étkezést!

Tényleg nem a legjobb diéta egy nap 2 szelet pizzát megenni, de nem azért, mert sok, sőt ez nagyon kevés, hanem mert a minősége nem jó. Tehát ha már ezt eszed, akkor addig is egyél valamit, túrót, joghurtot. sovány husist barna rizzsel, tk. kenyérrel, zöldségeket, gyümölcsöt. Ne éheztesd magad, nagyon nem teszel vele jót 15 évesen, komoly bajod is lehet.

2012. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!