Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most kezdtem el edzeni, ez...

Ha most kezdtem el edzeni, ez így jó?

Figyelt kérdés

Nagyon lusta voltam az utóbbi időben, régen nagyon sokat futottam, edzettem, de feljött pár kg. A diétás étrenddel tisztában vagyok.

Ma kezdtem el ismét futni:

3 perc futás, 2 perc gyors gyaloglás, 3 perc futás, 2 perc gyors gyaloglás... persze előtte és utána volt "felvezető" és levezető gyaloglás, nem hirtelen kezdtem neki a futásnak.


Így összesen 60 (63 pontosan) percet edzettem, de összeszámoltam, ebből kb. csak fél óra, ami futás volt :// szóval értitek, ami CSAK futás, a maradék az gyaloglás volt.

Ez így jó kezdésnek?


2012. máj. 16. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. És nem csak kezdésnek.
2012. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerinted/szerintetek ne emeljem? Félek, hogy nem bírnám pl. az 5 perc futás 2 perc gyaloglás nagyon sok így elsőre :/ fogyókúrában ez a 3 perc futás - 2 perc gyaloglás jó, vagy próbáljak meg emelni fokozatosan:

4 perc futás - 2 perc gyaloglásra?

vagy csökkentsem a gyaloglást?

2012. máj. 16. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Többféleképpen növelheted a terhelést. Lehet azt is, hogy mind a gyaloglás, mind a futás időtartama marad, viszont edzésről edzésre megpróbálod kicsit növelni a futás sebességét.
2012. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!