Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evéskényszerem van? Segítség!

Evéskényszerem van? Segítség!

Figyelt kérdés

70 kg vagyok jelenleg, eddig 18 kilót fogytam mindenféle segítség nélkül. Azt vettem észre, hogy mostanában többször rámtör az ehetnék, jól telieszem magam, utána pedig bűntudadot érzek. De ha pl.unatkozok, vagy nem tudok magammal mit kezdeni, akkor is eszek.

Egy ideje nem fogyok, erőm sincs sokszor mozogni, nagyon elégedetlen vagyok magammal annak ellenére, hogy mindenki azt mondja ügyes vagyok, hogy ennyit fogytam, stb..volt aki már betegnek gondolt emiatt. 60 kg lenne az álomsúly a 170 centis magasságomhoz..


a tanácsokat, válaszokat előre is köszönöm! :)


17/L


2012. máj. 16. 18:24
 1/6 anonim válasza:
folos eves helyett igyal vizet!!!!
2012. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám, mindig ennék. Normális az alkatom, de nekem az vált be hogy sokat ittam 2-3 liter. És így jó :)
2012. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. (:
2012. máj. 16. 19:14
 4/6 anonim ***** válasza:
és hogy adtad le azt a 18 kilót? csak kevesebbet ettél?
2012. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én általában ha ehetnék tör rám, akkor rágózom. :)
2012. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 laci911 válasza:
Vagy egy olyan szer ,hogy inulin (szinten tartja az inzulin szintedet) vagy kínai fenyőmag kapszula azé egyik eat konrtoler nek hívjßk mind a kettő meg fogja gátolni çn 35 kg fogytán de emellet futottam is.
2012. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!