Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha képtelen vagyok megenni a...

Ha képtelen vagyok megenni a zabkását akkor jó lesz, ha a zabpelyhet megeszem egy almával és natúr joghurttal reggelire? Vagy az már sok lenne?

Figyelt kérdés
2 kanállal nem bírok megenni a zabkásából annyira nem ízlik.
2012. máj. 18. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az én reggelim: 2 dl tej, 1 evőkanál zabpehely, 2 bogyó édesítőszer (ezt megfőzőm)

pucolok hozzá 1 almát berakom a turmixba, habosra turmixolom és a tetejére 1 csipet fahéjat rakok.

Isteni és nagyon laktató

2012. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálam ott kezdődik a baj, hogy meg van főzve. Pont ez ami nem ízlik. + az állaga.
2012. máj. 18. 09:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Pávián legyek ha értem!A megfőtt ételt ami könnyebben emészthető nem eszed de a nehezebben emészthető nyerset igen?
2012. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne legyél pávián, de az állagát nem szeretem. Olyan nyálkás vagy nem tudom. Az emésztéshez mi köze az ízéhez meg a puhaságához? Azt nem szeretem hogy szétázik. A zöldségeket sem szeretem főve vagy párolva, hanem nyersen eszem.
2012. máj. 18. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Én se főzöm, max mikrózom.

De ha joghurtba rakod, és picit hagyod csak puhulni, úgy nem lesz nyálkás, és ugyanúgy jó:-)

2012. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Joghurttal is eheted. Egy 150 g-os natúr joghurthoz szoktam 3 ek zabpelyhet rakni (40-50 g). Sűrű lesz, de mégsem olyan szétfőtt állagú. Szárazon nem valami nagy élmény, nehéz megrágni. Vagy azt is el tudom képzelni, hogy pl. reszelt párolt fahájas almához kevered hozzá.
2012. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*fahÉjas
2012. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Igazából mindegy csak inkább ropogjon :)
2012. máj. 18. 11:04
 9/11 anonim ***** válasza:

ha az elso valaszolot nezem akkor en istentelenul sokat reggelizem.

Altalaban zabkasat szoktam, de nincs merlegen, igy nem tudom, mennyit hasznalok.

De atlagban olyan 2-3 dl(nagyobbreszt tej+viz), azaz 1-1,5 bogrenyi folyadekot teszek fel es ebbe olyan 3/4 bogrenyi zabpelyhet:D

Valamikor meg utana is rakok bele:D

Aztan alma, fahej, dio, mandula, kakao, banan, egy kis mez, ami otthon van es amihez kedvem van.

1 evokanalnyi adagtol is jol lehet lakni es csak en csinalok valamit nagyon rosszul?:D

Mert ma ketszer ettem zabkasat, szep kis adagokbol:D

Akkor ez mar legalabb 2000 kaloria volt?:O

nem fogyozom amugy, rendszeresen sportolok, de szeretek enni:D

2012. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Ha nem szereted igy, akkor áztasd joghurtba 1 kcisit, ugy is ehető


utolsónak: én fogyókurázok ezért eszek ennyit reggelire, és én is jól tudok lakni már 1-2 kortytól is:)

2012. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!