Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert ált le a fogyás?

Miert ált le a fogyás?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja csinalom sikerult is lefogynom 89rol.81kg ra, de itt mintha meg alt volna minden. Ugyan ugy etkezek. Este mar nem eszek, tornazok, jarok futni, kenyeret teljesen kihagyom etrendembol. Ha tovabb folytatom megint beindul a fogyas? 22L

2012. máj. 19. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
torna+sport=izom
2012. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szoval fogyni fogyok.csak a izmok veget nem valtozik a súlyom?(izmok amik a sportolastol van)
2012. máj. 19. 11:52
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:

Izmosodnod kéne, ne a mérleg legyen a mérvadó, hanem a tükör meg a centik.


Az étkezésed milyen? Mennyi kalória?


Fogyás akkor szokott leállni, amikor rossz az étkezés, éhezteted magad és lelassul az anyagcseréd. Vagy szimplán nem edzel eleget, így a mostani étkezéseddel pont elég a kalóriamennyiség, hogy tartsd a súlyt.

2012. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a centik kevesebbek, es a hasam is sokkal laposabb, csak az a franya merleg.

nem eheztetem magam, reggel nagy tanyer salata, sok zoldseggel valamilyen sonkaval, ebedre, parolt zoldseg hussal, vacsora túro vagy tojás, joghurt. Probalom betartani azt a 1500-1800kcal egy nap.

2012. máj. 19. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
" centik kevesebbek, es a hasam is sokkal laposabb, csak az a franya merleg" akkor mi is a problémád? O.o
2012. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Smartguy86 ***** válasza:
Én sem értem, mi a probléma. Az étreneded teljesen rendben van, jobban is nézel ki, nem értem, miért aggódsz. Az izom nehezebb, mint a zsír, szóval ha az izmaid nőnek, akkor a testsúlyod lehet változatlan, miközben a zsír meg fogy. Szerintem többet kéne edzened, súlyzós edzést is, akkor még formásabb lehetsz. De amúgy teljesen rendben van minden - esetleg szedj multivitamint, ami gyorsít az anyagcserén, meg próbáld ki, hogy most egy hétig kicsit megnöveled a szénhidrát adagodat, mert az is lehet oka az anyagcsere visszaesésének, hogy eddig elég CH szegényen étkeztél.
2012. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszonom valaszokat.

az biztos hogy nem adom fel.:)

2012. máj. 19. 12:30
 8/9 Bubuu9 válasza:
Mindenkinél aki elkezd fogyni egy idő után beáll a stagnálás, ami azt jelenti hogy semmit nem fogsz azt veszed észre. Ilyenkor szokták sokan feladni . Ez természetes dolog, így reagál a szervezeted a fogyásra . Általában ez pár hétig szokott tartani. De azután ugyanúgy elindulnak lefelé a kilók. De ehhez az kell, hogy úgyanúgy folytasd a diétát és ne állj le vele !:) remélem tudtam segíteni. :)
2012. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom valaszt..:) az biztos hogy most mar nem adom fel, sikerult 9 kg (most már) leadnom, es ez még csak a kezdet :) a kajárol már ugymond sikerult ,,leszoknom,, nem eszek ész nelkul, inkabb ketszer meggondolom mitt is eszek meg, es a tornazas is megy..szóval mar csak sok idó kell a 20 kg feleslegemhez..soknak hangzik.de bízok benne meg tudom csinalni :)
2012. máj. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!