Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás? Hormon problémák?...

Fogyás? Hormon problémák? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval megrópálom leírni röviden a történetem/problémám:

17 éves, és 165 cm-es lány vagyok.Kb.12 éves koromban jött meg elöször a menzeszem, ami jelentős súlygyarapodással is együttjárt(megjegyzem, hogy előtte vékony kislány voltam).Pár év alatt 85 kg-ra sikerült felhíznom.Egyre jobban zavart ezért 2 évvel ezelőtt fogyókúrába kezdtem, minek hatására jópár kg-tól sikerült megszabadulnom, azonban már féléve megállt a fogyásom, pedig szinte mindennap futok/tornázok és megpróbálok egészségesen táplálkozni is.

Azonban a hormon problémáim még a mai napig megvannak(van olyan, hogy akár 4 hónap is kimarad).A nőgyógyász nem akart még fogamzásgátlót adni a hormonjaimra, ezért növényi gyógyszert adott(Barátcserje) hátha segít, de 2 hét alatt 3kg-t híztam tőle, ezért abbahagytam, pedig mikor segített, akkor megjött(ha folyamatosdan szedtem).Szerintetek ha beállna akkor a fogyás is könnyebb lenne?Mert nem eszek sokat(pl. a bnőimhöz képest), de mégis hízok. :S

Ezen a nyáron szeretnék mindenképp lefogyni, elérni az álomalakomat(kb. 8 kg).Heti ötször napi 1-2 órás edzések, és a szénhidrát minimalizálása lenne a célom.


Jelenleg szerintetek hány kiló vagyok?


[link]


Az álomalakom: szerintetek minusz 8 kg-al sikerülne szeptemberig?


[link]

Köszi


2012. máj. 18. 18:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem 72-74 kg körül lehetsz
2012. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pedig ha az egészség azt kívánja, akkor az orvos koteles felirni olyan gyogyszert, ami elosegíti a jobulásodat, és ha a fogamzásgátlo ez esetben segítene, akkor felírhatná..amugy meg menj el megnézetni a pajzsmirigyedet, az okoz hormonproblémákat, menstruácios problémakat és súlygyarapodást, endokrinologushoz kell menni!
2012. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem max 60 lehetsz!Én 61-62 vagyok és jóval erösebb!
2012. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem csinos vagy, ahogy vagy de tényleg! 58kg-ra tippellek, de ez sok mindentől függ. Élj egészségesen, de ne fogyózz szerintem! Én 16 éves lány vagyok, 172 cm, 58 kg, szerintem lányokból azok a szépek akik magasak és karcsúak, illetve akik alacsonyak és nőiesebbek(inkább teltkarcsúak mint karcsúak) te az utóbbi kategóriába tartozol, és szerintem irigylésre méltó alakod van! Remélem segítettem!(:
2012. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát az első egy kissé mellé lőtt :) Igazából jelenleg 63kg vagyok, de szeretnék lefogyni 55kg-ra, mivel én így nem érzem jól magamat, és utálom, hogy ennyire összeér a combom ezért nem tudok felvenni se rövidgatyát se szoknyát...De mindenesetre köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 18. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem az étrenddel lesz a gond! vagy túl gyakran méred magad. 17/ F vagyok, de én úgy tudom, hogy menstruációnál a vízháztartás jelentősen megváltozik. reális, hogy az a 3kg hízás, az csak 3 kg víz, amit épp benntartott a szervezet, 1-2 liter víz ingazdozhat benned akár az időjárás miatt is, nem kell ennyire parázni a mérlegtől...

az edzéssel nem lesz gond, heti 5-10 óra bőven elég lesz a fogyáshoz. én azt javaslom, hogy mérlegeld magad 2 hetente. ha így is hízol, akkor ott az étrenddel lesz a gond. de szerintem nem lesz gond, csak ne koplalj. :D

2012. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sokkal jobban nézel ki most mint a képen a lány!!! nem kell fogynod
2012. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem annyinak nézel ki, amennyi vagy, és jobban tetszik a te alakod, mint a képen a lányé.

Teltebb alkatú vagy, de arányos homokóra, teljesen nőies idomok.

Szerintem az edzések elégnek bizonyulnak, hogy formában maradj, de fogynod nem kell.

2012. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Igazából nagyon megleptek a válaszaitok, mert én még mindig kövérnek látom magam :S De azért azt nagyon-nagyon szeretném ha a combom nem érne össze, vagy max csak egy picit!!Úgyhogy ezért még dolgoznom kell :)
2012. máj. 19. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:
szia. Budapesti vagy ? hasonló gondokkal vagyok én is . 165cm 62 kg és én is 55 akarok lenni! jó lenne együtt fogyózni :D
2012. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!