Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 10 kilót...

Hogyan fogyjak le 10 kilót gyorsan?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyen korban nem szokták ajánlani a fogyókúrát, de van rajtam kb. 10 kiló felesleg, amit nagyon jó lenne, ha 1-2 hónap alatt le tudnék adni. Egészségesen szeretnék fogyni, úgy, hogy ne maradjon bőrfelesleg, hanem feszes bőr.

Viszonylag egyszerű ételeket mondjatok légyszi, amit itthon is könnyen el lehet készíteni, és olyan mozgást, amit otthon is tudok végezni. Kérlek segítsetek!!!

15/L


2012. jún. 7. 17:45
 1/4 anonim válasza:

Úgy gyorsan nem lehet fogyni, hogy ne maradjon felesleges bőr. Hogy a bőr fogyókúrával visszahúzódjon lassabb tempóban kell haladj.


Ajánlott a mozgás (mondjuk esténként 1,5-2 km futás, fekvőtámasz, egyéb gyakorlatok) és kicsit kevesebb étkezés.


Tuti siker, 1 hónap alatt így lement rólam legalább 7-8 kiló.

2012. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok vizet kell inni,nekem ez bejött.A bőrömön sem látszik.34.f. Ja persze sok mozgás is kell,pl.gyaloglás,bringa...stb.
2012. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lassan! Ez lenne a legfontosabb.


(A sok víz pedig mihez képest, előző, én alapból sokat iszom, és nem fogyok tőle. De olyan 5-6 liter vízzel naponta már tönkre lehet tenni pl. a vesédet, és akkor már nem az lesz a problémád, hogy van rajtad pár kg felesleg.)

2012. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5-6 litert nem iszom meg naponta.De a vesére vigyázni kell,egyetértek.
2012. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!