Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel tudok...

Ezzel a módszerrel tudok gyorsan sokat fogyni?

Figyelt kérdés

Előre szólok , tudom , hogy egészségtelen, de az most a legkevésbé érdekel.

Csak reggel eszek , este pedig futok kezdetként 20 percet , majd növelem.

Mennyi idő alatt mennyit tudok így fogyni? Az álomcél -10 kg. lenne, de kevesebbel is beérem.


2012. jún. 27. 18:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
kb 2-3 hét alatt észreveheted a változást. 10kg-t szerintem 1-1,5 hónap alatt fogsz fogyni. De viszont ha nem folytatod a futást és az egészséges táplálkozást, akkor visszahizod a dupláját.
2012. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne csináld :(
2012. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Utolsó: szerinted nagyon tönkre teszem vele magam ?

Ezt csinálnám két hónapig. Utána pedig visszaállnék a rendes táplálkozásra. Persze nem arra mint a fogyás előtt, hanem az egészségesre. Így se jó?

2012. jún. 27. 19:21
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha egesz nap nem eszel, csak reggel, akkor par nap utan nem lesz erod futni!

Raadasul a szervezeted beall ehinseg uzemmodba, es minden kajat zsirkent elraktaroz, mert azt hiszi nelkulozes van.


Elore szolok, hogy nagyon megerolteto lesz a futas, masnap ugy erzed majd magad, mint akin a vonat atment es a rendes etkezes hianya miatt az izmok regeneralodasa is tovabb fog tartni.


Vagyis az otlet lehet, hgy eloszor jonak tunik, de hosszu tavon kivitelezhetetlen.


Most ugy erzed, hogy rengeteg elszantsagod van es vegig fogod tudni csinalni, de szerintem 4-6 napnal tovabb nem fogod birni.


Ha megis ugy erzed, hogy van annyi akaraterod, hogy barmit elerj amit akarsz, akkor inkabb valtoztass eletmodot es mozogj rendszeresen, de az uzemanyagot add meg a testednek, mert ha nem teszed, akkor csak sajat magaddal baszol ki...

2012. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 4-eshez!


Egyébként 2 hónap egészséges, ésszerű diétával és megfelelő mozgással is leadhatsz kb. 8 kilót (de akár az álom 10-et is), nem kell ilyen butaság hozzá.


Ne 20 percet fuss és ne naponta.

Kezdetben kétnaponta is elég, de alkalmanként legyen meg minimum 40 perc.

Nem baj, ha ennyi nem megy futva. Kocogj annyit amennyit bírsz, majd a maradék időt tempós sétával töltsd ki.

Meglesz az eredmény!


Nekem is sikerült anélkül, hogy koplaltam volna.

2012. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ha csak reggel eszel attól mégjobban fogsz hízni,többször egyél keveset.
2012. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem. Igazatok van teljesen. De ha mégis így csinálnám , ahogy leírtam , akkor sikerülhetne ez a fogyás?
2012. jún. 27. 22:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fogynál (már ha bírnád, ami kizárt),

DE

azt is garantálom, hogy ezzel a "fogyókúrával" csak és kizárólag az izomzatodat fogod leépíteni,

a zsírszázalékot még nőni is fog, hiába fogysz.


Magyarán:

vékonyabb, de zsírosabb, plöttyedtebb leszel.


A mérleg ugyan kevesebbet fog mutatni, de szebb vagy formásabb NEM leszel!


És ami a lényeg:

fix, hogy visszahízott azon nyomban, még akkor is, ha két hónap után nem az eredeti étrendedre térsz vissza, hanem valami egészségesbe fogsz.

2012. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem próbállak meg lebeszélni, mert sejtem, milyen lelkiállapotban vagy, és úgysem menne. Ezért csak megpróbálom tényszerűen leírni a saját tapasztalataimat. Tavaly 22 kilót fogytam (84-ről 62-re) 2,5-3 hónap alatt gyakorlatilag koplalással, annak ellenére, hogy tökéletesen tisztában voltam vele, mennyire egészségtelen (tanultam anatómiát és élettant), de a fogyás előtti lelkiállapotomban már ez sem érdekelt. Elég gyorsan szedtem fel a súlyfelesleget, és akkor már határozottan éreztem a negatív következményeit, és úgy gondoltam, hogy ennél sokkal rosszabb már úgysem lehet.

Amit elterveztél, azt egyszerűen képtelenség betartani 2 hónapon keresztül. Ha ilyen keveset eszel, akkor futás közben annyira le fog esni a vércukorszinted, hogy konkrétan el fogsz ájulni. Én sokszor megszédültem olyankor is, amikor nem végeztem aktív testmozgást, semmire nem volt energiám és rengeteget aludtam.

A fogyásomnak negatív következménye csupán annyi lett, hogy utána pár hétig kicsit jobban hullott a hajam és gyengébb volt a körmöm.

Mindezeket átélve azt javaslom neked, hogy egyél naponta többször, zsírszegény, nagy fehérjetartalmú ételt, sok vitamint, és mellette mozogj. Ma már én is inkább ezt teszem.

2012. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De ha mégis így csinálnám , ahogy leírtam , akkor sikerülhetne ez a fogyás? - nem sikerulne, mert egyresz nem birnad ki es elszakadna a cerna es elkezdenel orult modon zabalni, vagy mikor eljutsz az ajulas szintjere (es elfogsz ha nem eszel), akkor beverheted a fejed - onnan korhaz, de az is lehet, hogy ajulas utan nem tersz magadhoz es maradando karosodast szenvedsz, szoval nagy a kockazat.


Ami az izomlebontast illeti az is igaz. A test szivesebben bontja le az izmot mint a zsirt, az izom ugye nehezebb mint a zsir, szoval ja, a merleg kevesebbet fog mutatni, de zsiros leszel es nem lesz "izmod" amivel fuss...


Elcseszett egy otlet!

2012. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!