Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilót kell...

Szerintetek hány kilót kell még fogyjak az esküvőig, hogy ne mondják, hogy kövér a menyasszony? KÉP!

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, már tettem fel pár hete egy másik képet, de azóta még lement 2-3 kiló és hátha most válaszolnak mások is.


Másfél hónap van még az esküvőmig és nem akarom, hogy azt mondják, hogy kövér, hájas menyasszony vagyok. Vagy, hogy szép a ruhája, csak dagi, vagy ilyesmit.


Szerintetek még mennyit kell fogyjak?


2012. júl. 2. 17:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
12 kilót fogytam eddig, de elég lassan, úgy 5-6 hónap alatt, sajnos nekem nem megy le havi 4 kiló..
2012. júl. 2. 17:07
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem arányos vagy,vékony derék ,jó mellek,már csak a comb meg hasrészből kell lemennie,azt meg konditeremmel lépegető gép vagy futás vagy lépcsőzés 22L
2012. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy kövér vagy, az hülye.
2012. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy kövér jó az alakod. szerintem ne fogyózz inkább sportolj, mozogj attól még az alakod is változik. 5-6 hónap alatt 12kg nagyon sok. Szóval nagyon-nagyon vigyázz, hogy ne jöjjön fel a duplája, mert én így jártam...
2012. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem fog, mert soha többet nem fogok úgy enni, mint régen:)
2012. júl. 2. 17:48
 6/21 anonim ***** válasza:

Hamarabb mondanám, hogy "hű, de fiatal a menyasszony". :)


Egyébként szerintem olyan 5 kiló választ el a bomba alaktól, de már most se vagy kövér. Jól nézel ki.


27/N

2012. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
24 vagyok, csak nem látszik:)
2012. júl. 2. 17:59
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is kb. 5 kilót mondanék, bár ugye ezt így nem lehet megmondani, mert izom-zsír más stb... :)

Amúgy egyáltalán nem vagy kövér, amit látok kicsike felesleget az combnál van, de feltételezem, hogy az esküvői ruhád nem egy simuló cicanadrágból fog állni, tehát ha nem fogysz, akkor sem fogják rád azt mondani, hogy kövér vagy. :)


Sok boldogságot!

2012. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szép királylányos ruhám van, szóval a combom miatt nem aggódom. A derekam is szép vékony a fűzős ruhában. A karom, ami zavar meg, hogy túl kerek az arcom.
2012. júl. 2. 18:01
 10/21 anonim ***** válasza:
Rubint Réka karmunkája nekem sokat segített, diéta mellett.
2012. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!