Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilót kell...

Szerintetek hány kilót kell még fogyjak az esküvőig, hogy ne mondják, hogy kövér a menyasszony? KÉP!

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, már tettem fel pár hete egy másik képet, de azóta még lement 2-3 kiló és hátha most válaszolnak mások is.


Másfél hónap van még az esküvőmig és nem akarom, hogy azt mondják, hogy kövér, hájas menyasszony vagyok. Vagy, hogy szép a ruhája, csak dagi, vagy ilyesmit.


Szerintetek még mennyit kell fogyjak?


2012. júl. 2. 17:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér !!! Aki ilyet mond, az irigy :)

Szerintem is olyan 5-6 kg választ el a tuti alaktól, én a futást javaslom, mert az jól pucol.

2012. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
szerintem inkább hízz 1-2 kilót mert így lédi gaga benyomást keltesz
2012. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
csinos vagy, ne akarj nagyon sokat fogyni
2012. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

max. 4-5 kg, de az se muszály.

de 5-nél többet semmiképp ne fogyj sztem.

2012. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
muszáj*
2012. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A vőlegényed büszke lehet rád,ugye tudod?:) A kérdésre válaszolva,szerintem már így is mindenki szép,karcsúnak fogja látni azt a menyasszonyt,de ha mindenáron szeretnél fogyni,akkor maximum 5-6 kilót! De az már tényleg maximum. Csinos vagy,sok boldogságot! :)
2012. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2012. júl. 2. 21:24
 18/21 anonim ***** válasza:
Biztosan szép leszel. Ennyi súlyfelesleggel szerintem senki nem fogja azt gondolni,hogy dekövér ez a menyasszony:D A kar problémát megértem,én is küzdök vele ,nekem kb onnan és ahasamról megy le legutoljára.1,5 hónap alatt szerintem még egy 3-4 kilót tudsz fogyni simán. De ha nem,akkor sincs semmi tragédia,nem vagy kövér és gratulálok az eddigi minusz kilókhoz:) Sok boldogságot,és tényleg nem nézel ki 24-nek,de ennek örülni kell:D
2012. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
most simán ilyen átlag vagy, nekem jobban bejönne az a min 5 kiló minusz. azzal meg ne foglalkozz h lassan megy le, csak csináld
2012. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Csinos vagy nagyon. Gratulálok az eddigi leadott kilókhoz. Ha nagyon szeretnél akkor még olyan 5 kg-ot fogyhatsz , de többet tényleg semmiképp. De ha nem jön össze így is nagyon szép menyasszony leszel. :) Sok Boldogságot! :)
2012. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!