Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha koplaltál (teljesen, egy...

Ha koplaltál (teljesen, egy falat nélkül) hány napig bírtad? Mennyi volt a legtöbb idő, amit kibírtál étel nélkül? Mi volt a végeredmény?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti! Köszönöm a válaszod.

2012. júl. 2. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

6 nap. Egyszer, a 3. nap körül próbáltam enni egy kis befőttet, de kihánytam.

De nem fogyókúra, hanem szerelmi bánat volt. Lement 2-3 kiló, de következő héten vissza is jött.

2012. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
4nap, de azt az élet alakította úgy és nem betervezett fogyási akció volt. 3kg mínusz lett az eredménye, ami kb 2hónap alatt vissza is tért.
2012. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Én minden évben csinálom, hogy 2 hétig nem veszek magamhoz szilárd táplálékot, önfegyelem, akaraterő fejlesztése! Ilyenkor vízben oldódó táplálékkiegészítőket fogyasztok, az egészségem miatt.
2012. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem 3 vagy 4 nap, betegség miatt. Az a durva, hogy az első koplalásos nap után már nem éreztem, hogy éhes vagyok. A 2. nap már ittam limonádét (cukorral), hogy azért legyen egy kis energiám.


Eredmény: A gatyám utána nagy volt rám (szerintem 2 kiló simán lement izomból :/), aztán úgy kb. a fele visszajött. Az érdekes, hogy a koplalás után egész jól, frissnek éreztem magam :)

2012. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 hèt, szintén szerelmi bánat. -5 kg, de hamar visszajött...
2012. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 hét, léböjtkúráztam. Kb. 5-6 kilót fogytam.
2012. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
remélem te nem fogod sokáig bírni.
2012. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos már nem tudod Bujtor Csöpitől megkérdezni...
2012. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lazán egy hét is, viszont ez csak a szilárd táplálék megvonása volt... Szóval IceTeán éltem... :((( Különben elájultam. -.-
2012. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14 nap. Nyomattam a vizet, multivitamint és minden nap 1l gyümölcslevet. Fogytam vele 5-6 kilót aztán visszaszedtem 10-12t.
2012. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!