Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez felért egy jó kis fogyókúrá...

Ez felért egy jó kis fogyókúrával. Ki mit tenne most?

Figyelt kérdés
Ma történt velem ez az eset.Ezért is jó,hogy az interneten személytelenül lehet írni,mert ezt az eseményt nem osztanám meg senkivel.Tehát nyilvános helyen tartózkodtam sok ember társaságában,vagy inkább közelségében.Teljesen váratlanul ért a dolog,de a reggeli morgás már jelezhette volna a bajt,ha komolyan veszem,de nem vettem komolyan.Talán azért,mert minden fájdalom nélkül,mély hangon,puhán rezgetett.Annyira intenzív volt és váratlan,hogy a szó szoros értelmében összegörnyedtem kínzó fájdalmamban.Nagyon ciki volt,de nem bírtam egyenesbe rúgni magamat,hanem csak összegörnyedve,a fájdalomtól eltorzult arccal,a hasamat fogva küzdöttem el magamat az illemhelyre.Elég sokat kellett így mennem,éreztem a pillantásokat és hallottam a megjegyzéseket is.A szülési fájdalmak pedig egyre csak fokozódtak.Mire nagy nehezen elértem az áhított zöld jelzéssel ellátott ajtót már könnyeztem.Akkor meg főleg könnyeztem,amikor láttam,hogy a három kabinból három foglalt és egy három tagú sor is áll.Akkor ahogy megtorpantam le is guggoltam egyből,annyira görcsölt a hasam,közben könnyeztem és szenvedtem.Aztán kinyílt az egyik kabin és kijött az illető.Részleges szerencsém volt az,hogy a sor tagjai észrevették rajtam,hogy veszélyeztetett terhes vagyok és előreengedtek.Cserébe viszont végig tudták hallgatni szörnyű vajúdásom és szülésem hangjait.Mihelyt letoltam a gatyámat és a fajansz fölé ért a fenekem,záróizmaim azonnal engedtek és csak úgy szakadt ki belőlem a krémes állagú széklet.Azt hittem,hogy ezt megtojom és már megyek is innen amerre látok,csak minél messzebbre.Csakhogy a fő ok nem a krémes anyag volt,hanem az,amelyiket nem bírtam megszülni.Folyamatos gyomorgörcs,iszonyatos fájdalom,viszont nem bírtam kiüríteni a székletemet ahhoz,hogy elmúljanak a kegyetlen görcsök.Aztán egyszer csak egy kontrollálhatatlan hatalmas recsegve fingás után,amit az egész közönség végig élvezhetett,elkezdett jönni a bélformára száradt óriási hosszúságra és vastagságra is,rücskös kolbász.Ahogy elkezdte nyitni(tépni) ánuszrózsámat,már hangosan jajgattam,pillanatnyilag nem érdekelt,hogy minimum két szomszéd is hallja,meg a vizelők és az esetleges sor.Nagyon rossz volt úgy tojni,hogy amikor megálltam pihenni a hatalmas gerenda közben,akkor ánuszrózsám nem bírta eltörni,csak körülfogta a rücskös rönköt.Viszont a gyomorgörcsök továbbra is jelen voltak és noszogatták kifelé a dolgot.Ennek köszönhetően ánuszrózsámat annyira felszántotta a farönk a körülölelés és a görcs tolása miatt,hogy onnantól olyan volt a plusz fájdalom érzete a szülésemnek,mint ha tűket ürítettem volna.Már sírva üvöltöttem úgy toltam ki magamból és már elkeseredett dühvel nyomtam,noszogattam,lökdöstem,taszigáltam kifelé fájdalmaim és végtelen megalázottságom okozóját.Aztán nagy nehezen kijött,legalább a görcseim elmúltak,már "csak" ánuszrózsámban él a pokol kénköves tüze.É hülye meg még azzal az érdes papírral bele is töröltem húszforintos nagyságúra tágult ánuszrózsámba.Újabb üvöltés és fájdalmas könnynek.Nagy nehezen felöltöztem és visszanéztem rá,ledöbbentem.Hatalmas göcsörtös kolbász,baromi vastag,baromi hosszú és a kinézetén is látszik,hogy kő kemény és kissé pirosas.Próbáltam lehúzni három ízben is,de kudarcot vallottam.Úgy döntöttem hát,hogy szenvedtem vele eleget és otthagytam.Menni csak iszonyatos kínok között tudtam(tudok),kimentem,látszódhatott nagyon rajtam a szenvedés és sajnálkozó pillantások kereszttüzében elsántikáltam haza.Még itthon is csak hason fekve tudok létezni.Azóta nem találkoztam senkivel és facebookra sem merek felmenni.Ez volt eddigi életem legmegalázóbb,legcikibb és egyben legfájdalmasabb élménye.

2012. júl. 3. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom... jót röhögtemXD ahogy megfogalmaztad, kétlem hogy igaz......Grat:)) XD
2012. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez k*rva jó :D:D Látszik, hogy szünidő van :D
2012. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyerekek, köszönjétek meg apátoknak!


- Kösz, apaaa!

2012. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egy rém rendes család?:))
2012. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:'D
2012. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szép volt, köszönjük. A napom így lett teljes.
2012. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha ez igaz akkor ez egy igazi nehéz szülés volt!
2021. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!