Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 20 kg-t 2...

Hogyan fogyjak 20 kg-t 2 honap alatt? SOS

Figyelt kérdés
Nagyon le ken e mar fogynom sulikedezesre.

2012. aug. 12. 16:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hat monjuk ebben az evben felyezem be a sulit.De nagyon zavar.
2012. aug. 12. 20:35
 12/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat meg ezentul is johetnek valaszok.:))
2012. aug. 12. 20:36
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
2 hónap alatt max úgy ha napi 10-20km futsz! Kajából anorexiás kifutónak elegendő kaját fogyasztasz, aztán úgy lehetséges!
2012. aug. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
19%

Nekem is fogynom kell körülbelül 20 kg-t. De sajnos azt mondja a saját anyám, h nem fog sikerülni. DE megmutatom neki, h igenis menni fog.

Én azt csinálom, h napi 1x eszem, mert ha eszek reggelit, akkor egész nap zabálhatnékom van és 4 óra után nem eszek semmit.

Szerintem ne egyél kenyeret, pékárút, édességet. Egyél inkább zöldséget, gyümölcsöt, húst mindent csak mértékkel. Mozogj napi szinten közepes tempóval legalább egy órát. Én szobabiciklizni szoktam itthon legalább 2 órát, de nem egyszerre. Reggel és este. :)) Sok sikert! :)

2012. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo nagyon szepen koszonom,neked is jo kitartast(ugy fogom csinalni ahogy te irtad csak rendes biciklin)Ugye csak vizet igyak?
2012. aug. 14. 11:32
 16/26 Kukaac ***** válasza:
100%

Nem lehet 2 hónap alatt értelmes módszerrel 20 kilót fogyni.

Vagy legalább napi kétszer kéne edzened normális diéta mellett, vagy nem enni semmit. Akkor viszont számíts arra, hogy látni se fogsz az éhségtől és akármikor elpottyanhatsz az utcán. A 2 hónap 20 kilót már csak azért se próbáld meg, mert lógni fog utána a hasadon a bőr, amit csak műtéttel lehet eltávolítani.

20 kilóra legalább 4-5 hónapot számolj.


De ez teljesen rossz hozzáállás. Nem azt kell számolni, hogy mikorra akarsz lefogyni, meg hogy mennyit. Kezdj neki. És ne holnap kezd, meg ne jövő héten, hanem most.


Arról nem is beszélve, hogy azzal, hogy nem eszel, nem zsírból, hanem izomból fogsz fogyni. Napi 5-ször egyél, étkezésenkét kb 300 kcal eneriabevitellel. Reggel több szénhidrát, este több fehérje. Edzeni lehet akár naponta is 30-40 percet, lényeg, hogy intenzív legyen, próbáld meg a pulzusod 120 felett tartani.

2012. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy csak egyszer egyél egy nap. Napi 5-6 szor kell enni csak kevesebbet egyszerre. És reggelizni mindenképp reggelizz mert akkor kevesebbet fogsz enni nem leszel annyira éhes, és az anyagcserédet is beindítja. Csak az nem mind1 mit eszel. És mozogj , ne csak kardió, de súlyzózz is.
2012. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.utolso elotti betartom a kommented
2012. aug. 16. 09:21
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

Szigorúan tilos a gyors fogyás több okból is. Az egyik legnyomósabb, hogy a szervezet sokkot kap és még jobban raktározni kezd. A másik, hogy felborul az ionháztartás, ez nagyon komoly következményekkel, pl szívritmuszavarral is járhat! Végeredményben egy izomvesztett, vitaminhiányos állapotba kerülsz, és mihelyt abbahagyod a diétát a szervezet többszörösen pótolja azt, ami hiányzott. Ennek eredménye az, hogy nem csak 20 kg, hanem többet is magadra szedsz.

Nem írtad, hogy hány kiló és hány centi vagy, emellett milyen az alkatod, mennyit sportolsz, stb. Ezek nagyon fontosak.

Én egy személyi edzőt ajánlanék neked, aki lemér részletesen és megbeszéli veled a diétás és sport menetrendet. A sikeres fogyáshoz 80%-ban a helyes diéta szükséges. Ez általánosságban napi többszöri, kis mennyiségű étkezésből, sok fehérjéből és kevés szénhidrátból álljon. A lisztet, cukrokat minden formában el kell felejteni. A dietetikussal (vagy személyi edzővel) azt is át kell beszélni, hogy mikor és milyen tip. pékárut fogyaszthatsz egyáltalán. Ez nem fog menni interneten keresztül.

Naponta szükség lenne edzésre, ami részben cardio, részben súlyzós fajtából álljon. Nem kell nagy súlyokra gondolni egyáltalán, nem is szabad, mert tönkreteszi az ízületeidet. A mozgást is egyeztetni kell edzővel az aktuális helyzetnek megfelelően.


Nem szabad kapkodni. A diéta egy életmód, ami rengeteg kitartást, türelmet és befektetett energiát jelent. Azt is fontos tisztázni, hogy a hízás hátterében nem áll-e esetleg valamilyen egészségügyi probléma, pl pajzsmirigy alulműködés. Semmilyen csodadiétában ne higgyél, mert mind átverés.

Kitartást és türelmet kívánok neked!

2012. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo,a csoda tabi eszem be sem jutott.Nemreg olvastam egy par oldalt es tenyleg ugy dontottem hogy szepen,idovel,lassan es fokozatosan fogok fogyni.Nagyon szepen koszonom az ERTELMES es szepen megfogalmazott valaszod.:)
2012. aug. 16. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!