Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 20 kg-t 2...

Hogyan fogyjak 20 kg-t 2 honap alatt? SOS

Figyelt kérdés
Nagyon le ken e mar fogynom sulikedezesre.

2012. aug. 12. 16:04
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Felejsd el h diéta meg h attól fogysz h nem eszel...h*lyeség...

eljársz futni, bicózni, vagy bármi ami jól megizzaszt, és ezt napi 3x mondjuk. meg azis f*szság h 2naponta ehetsz egy salátalevelet meg ilyesmi...nem... egyél bármit, amitől ugyérzed h van energiád, de csak keveset. ehetsz napi 3x is, lényeg h ne érezd magad jóllakottnak, mert akk nemlesz kedved mozogni. de a zöldségek, gyümölcsök nem elhanyagolandók. én minden nap edzek, és mindig csak egy-egy kicsit harapok mikor ugyérzem h éhesvok, és 110ről 85re fogytam...nem 2 hónap alatt, de kicsit tovább tartott, mert nem igazán foglalkoztam vele h fogyjak, csak ugyvoltam vele h ami lemegy, had mennyen...

2012. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
koszi:)
2012. aug. 16. 12:18
 23/26 anonim ***** válasza:
26%
időben kellett volna elkezdeni, és nem végiglazázni a nyarat. elég naiv vagy, ha azt hiszed, hogy 2hónap alatt lemehet ennyi..
2012. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
utolso ha olvasnal komikat is irtam hogy mar nincs ilyen elvetemult otletem,hanem szep lassanxD
2012. aug. 16. 13:05
 25/26 anonim válasza:
100%
én 2-3 hónap alatt kerek 20 kilót fogytam.. meglehet csinálni, de az étrendedet nagyon lödd be ahogy már ezt többen írták.. mozogj sokat, menjetek ki sétálni mindig.. és ha udtok akár gyorsabban is sétáljatok, még modnom h fussatok is ha szerettek.. este 6 után ne egyél, ha 6 kor eszel és még utána is kinéztek városba sétálgatni az is jó.. nekem így sikerült.. bár melette én gyúrtam a kodniterembe... 16f. 78 kilórol >> 58 vagyok!
2012. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nagyon ugyes vagy!Koszi:)
2012. aug. 18. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!