Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan hízni?

Hogyan tudnék gyorsan hízni?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok és 36 kiló, hogy tudnék 10 kilót hízni gyorsan? Kérek ne ajánljatok gyúrást meg ilyeneket mert az nem az én műfajom.

15/l



2012. aug. 20. 22:23
 1/6 anonim válasza:

..elég vékonyka vagy én 158cm 42kg de én is vékonynak tartom magam.. egyél gyors kajákat, hamburger,hotdog... persze ezek mind egészségtelenek de ha te magad csinálod akkor nem olyan vészes:))

Én igazából mindent kiprobáltam csak hogy hizzak..de semmi. Mára már elfogadtam magam ilyennek.. amugyis mostanában csak vékonyka lányokat látni ,szóval probálj ne arra figyelni h úristen milyen vékony vagyok vagy h milyen keskeny a combom .. Sok embernek a bérescsepp segít :))

2012. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Pont illik a kategóriába. XD Sokat egyél, de ha nem akarod, hogy zsírban hízz, akkor mozogj is. Nem tudok további tippeket adni.
2012. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudsz semmit tenni. Azok a válaszolók, akik hamburgert meg zsíros kajákat ajánlanak, azok h.lyék, ne foglalkozz velük, mert azoktól úgysem fogsz hízni, ha nem vagy hízékony, csak simán tönkrevágod a szervezetedet. Próbáld ki azokat, amiket a neten ajánlanak (igen, használd a google-t) bérescsepp stb, ha azok nem segítenek, akkor nem sok mindent tehetsz.
2012. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kezdésnek írd le,hogy mit eszel most,aztán kibővitgetjük kicsit,hogy ne legyen túl nagy a váltás.
2012. aug. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan ne akarj hízni. Az egészséges súly változás heti 0,5-1 kiló.
2012. aug. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok fehérje, egyél sok mackósajtot,túrót,csirkemellet, egyél tojást, banánt, gyümölcsöket! mehet a gyorskaja is,de csak módjával,és ha gyúrni nem akarsz,akkor jógázz vagy tornázz otthon, a tornától étvágyad lesz, a jógában pedig vannak olyan gyakorlatok,amikor a saját súlyoddal dolgozol, és ezzel is fejleszted az izmaidat.
2012. aug. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!