Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak még? Miért nem...

Hogy fogyjak még? Miért nem tűnik ez el onnan? (kép)

Figyelt kérdés

58 kg vagyok 17F és 179 centi, fogytam már 10 kilót kb de alulról az nem tűnik el a hasamról. Az mind zsír? Hogy adjam le? És nem leszek akkor már túl kevés kiló?

[link]

[link]

Köszönöm szépen a segítséget!

Annyit még hozzátennék, hogy igyekszem egészségesen étkezni, zöldségeket eszem köretnek, sovány húsokat eszem, tk pékárut, ezen kívül futok minden nap, plusz hasizomgyakorlatok, fekvőtámasz, meg súlyzó is.

Az anyagcserém tulajdonképpen leállt, annyira keveset eszem. De nem tudok azzal mit csinálni...


2012. aug. 22. 10:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Most akkor zsír, vagy bőr?
2012. aug. 22. 12:36
 12/17 poiu ***** válasza:
Zsír, de nagyon kevés, csak olyan az alkatod, hogy onnan nem akar lemenni. Nem éri meg annyit fogyni, hogy az a pici háj eltűnjön. Ha ez életed legnagyobb bánata, pár év múlva rászánhatod magad zsírleszívásra - de szerintem fölösleges. Viszont kép alapján még erősödhenél. Kisebb ismétlésszám: pl. csak 10-12 felülés de súllyal a mellkasodon - tehát hogy a 13-ra ne is legyél képes. Három hét után látni fogod az eredményt.
2012. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A kevés kaja látszik rajtad, mert legyilkoltad az összes izmodat:)


Tudsz izmot építeni és zsírt égetni egyszerre, de ehhez komolyabban kell venni az edzést és a kajálást is. Pár év és lesz látható eredmény, de addig légy türelmes. itt utána olvashatsz mindennek és az étrendedre is ad egy javaslatot [link]

étrend: [link]

2012. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az zsír, kardioedzéssel (bicikli, futás) lemegy, de szerintem, amikor el fog tűnni az néhány év múlva lesz. Elképesztő, hogy a tinifiúkat, hogy behülyítik a testedzős termékeiket eladni akaró felnőtt férfiak.

17 éves fiúnak nem kell robosztusnak lennie, nem kell plafonigérő biceps brachii, meg akkora trapéz felsőrész, hogy kapucninak nézzem. Ennyi idősen sokat kell futni, mozogni, cardioedzeni, hogy a tüdőd, szíved, keringésed, állóképességed fejlődjön. A foci, kosár, röp-kézilabda nagyon jó sportok, és mivel van felülről jövő terhelés a gerinced is erősödik, a csonttömeged növekszik, aminek később van jelentősége. (akinek a csúcs csonttömege magasabb -amit ebben a korban lehet kialakítani-, annak a csontrikulása is később fog jelentkezni és lassabb lesz) Tudom, hogy ez most a kutyát nem érdekli, de 30 év múlva nem lesz mindegy.

Nem szeretem látni, hogy fiatalok görnyednek a súlyzógépek mellett, hogy "erősödjenek", de csak néhány izmot mozgatnak meg, és azok is csak felszínen elhelyezkedő "kevésbé fontosak", de annál inkább látványosabbak. (nekem még gyúrós srác nem beszélt a gerinc melletti izmok fontosságáról, de ha megnézed sokan annyit gyúrnak a nagy mellizomra, hogy előrehúzza a vállaikat, ami a tartásukon is meglátszik)

Na, befejeztem, csak most a példád kapcsán gondoltam leírom, amit gondolok erről az egészről.

Szóval sportolj sokat, és ne rohanj előre, mert, ha csak a szüleid nem ilyen filigrának, akkor te is vállasodni, férfiasodni fogsz, nem kell sietni.

2012. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 poiu ***** válasza:
Előzőnek alapjában igaza van - de ebben az esetben a Kérdező rendszeresen fut és vszínűleg túl keveset eszik. A súlyzózása is inkább kardiónak tűnik. Neki szerintem használna, ha többet enne és erősödne. 179 cm-hez kevés az 58 kg - amit leadott annak egy része izomszövet lehetett.
2012. aug. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 iceraven válasza:
poiuval egyetértek, kicsit több evés, több fekvőtámasz, ha csak futsz, a felsőtestedet az nem rakja rendbe.
2012. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gratula! Nem olvasa válaszokat, lehet, hogy már írták , de igyál rendeteg vizet és hasizomra próbálj. pl felülések. Sok sikert.
2012. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!