Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnétek?

Fogyni szeretnétek?

Figyelt kérdés
Hát én is.De egyedül nekem nem fog menni.Próbáltam,de mindig hamar feladtam. Szeretném, ha összejönne egy kis közösség, aki tanácsokkal, bátorítással segítené egymást a nehéz időkben is. Tervem még nincs,de a lényeg, hogy csakis a mozgás, a helyes étkezés lehet az eszközünk, fogyókúrás tabik kizárva. Akit érdekel és szeretne csatlakozni vagy esetleg tud ilyen közösséget ahová csatlakozhatok írjon! Köszönöm!

2012. szept. 16. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vannak emberek, akik igénylik a társaságot, de nekem az a tapasztalatom, hogy inkább lehúzzák egymást.

Siránkoznak, hogy "jajj, nem bírtam ki és ettem egy csokit" meg "ma nem volt kedvem edzeni", stb., közben meg nyugtatgatják egymást, hogy ez nem baj, nekik is volt már ilyen, "majd holnap bepótolod és jobban odafigyelsz, kevesebbet eszel", stb.

Az egésznek az az eredménye, hogy egymást hülyítik és nem lesz az egész fogyásból semmi.


Tapasztalataim szerint csak akkor működik az ilyen közösség, ha van egy vezető, aki jó főnök módjára odakoppint, ha valaki nem csinálja rendesen.

2012. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetertek az első válaszolóval. Akárhányszor próbáltam mondjuk a barátnőimmel dietázni, mindig rosszul sült el a dolog. Ha pl. felreettem, akkor mondták, hogy jajj nem baj, ennyi belefer. Hát nem fer bele. Meg ha ők mondták, hogy ettek 1-2 szelet pizzát, en is kedvet kaptam a dologhoz es úgy voltam vele, ha ők esznek, nálam sem gáz.

A legjobb ha egyedül elhatározod a dolgot, csúnyán fogalmazva sz.rsz másokra es bármi van, tartod magad a dietához, edzesekhez. Ebbe fektess sok energiát es ne arra, hogy másokkal konzultálj. Szerintem.

2012. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Hogy őszinte legyek bennem is megfordult hasonló gondolatok,de gondoltam egy próbát megérne.

Igazából olyan emberek tanácsaira lenne szükségem,akik tudják a fogyókúra mikéntjét:edzések és ételek mennyisége illetve minősége. Tudom,hogy neten sok mindent találok,de néha már túl sok.

2012. szept. 16. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!