Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzésmód lenne jó...

Milyen edzésmód lenne jó seggre, ha azt szeretném, hogy lefogyjon és ne izmosodjon? Lehet jó fogyókúrát is irni .

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát leginkább akkor kardió és aerob edzés, de valamennyit azért fog izmosodni, szerintem az elkerülhetetlen, de nem lesz "túl" izmos. Csak az alap ami kell egy egészséges szervezetnek.
2012. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem és ez a kardio meg a másik az milyen ? miket kell csinálni?
2012. nov. 16. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aerobnál, 40-50 percig végzel egy mozgást pl séta ahol olyan tartományban van a pulzusod, hogy még tudsz beszélni, nem lihegsz. Kardiónál pedig magas a pulzus, lihegsz, pl egy interval edzés, pl sprintelgetés és kocogás váltakozása.


Azért írtam ezeket, mert az elsővel elvileg zsírt égetsz, ha sokáig csinálod, tulajdonképpen a másikra is szokták mondani, hogy jó zsírégető. Nem tudom melyik a jobb, én mindkettőt csinálom.


Aztán ha már eleget fenékről, akkor utána már mehet egy kis izomépités is szerintem, csak a forma miatt. De ez a te döntésed.

2012. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer a guggolás. sok-sok guggolás. Vagy kilépve guggolás mint gyakorlat.
2012. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nincs helyi zsírégetés. genetikától függ, hogy honnan fogysz, ha fogysz.
2012. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!