Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A falat kaparom az éhségtől....

A falat kaparom az éhségtől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehetek attól éhesebb,hogy egy hét múlva meg fog jönni?
2013. febr. 16. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem akkor volt ez amikor szinte semmit nem itta. Rengeteget ettem két óránként, de sose laktam jól és max. fél óra múlva megint majd megvesztem az éhségtől. Most már iszom és minden visszaállt normálisra.
2013. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mossal fogat. hulyen hangzik de jobb utana. vagy fekudj le aludni. igyal teat.

amugy lehet a menzesz kozeledtetol, olyankor en is mindig tobbet szoktam enni

2013. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

És miért a fogyókúrákba tetted akkor?

Tej, sajt, kakaó, étcsoki, leves, tojás, rántotta, főzelék.

Hány éves vagy?

2013. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
... müzli, tészta, kenyér helyett zöldség, zsír, hús.. laktatók, van értelme megenni ezeket. Panaszkodj a szüleidnek hogy olyan sz.arokkal amiket otthon tartotok 1. nem laksz jól, 2. csak hízol, 3. ehhez képest meg drágák.
2013. febr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
17..majd nyáron fogok dolgozni remélhetőleg, most kihisztiztemm,hogy legyen ma csirkehús ebédre meg kértem saláltát gyümölcsöt..csak húst kb. havi 1x eszünk:( főzni sem engednek borzalom..de sportolok és próbálok legalább kevsebb szar kaját enni..nyáron meg amúgy is több zöldség gyümlcs lesz
2013. febr. 17. 12:10
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor te a kényszernek vagy muszáj engedni..

Nehéz helyzetben vagy, DE amint uralni fogod a saját életedet (munkahellyel, azaz pénzforrással rendelkezel majd) úgy alakítod az életedet, ahogy neked tetszik, így a táplálkozásodat is. Addig egy komoly leckét tanulsz.. ne kövesd majd ugyan ezt el a saját gyermekeiddel, legyen fontos az életedben hogy mit esztek, a megfelelő mozgással együtt!

2013. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!