Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétához tudtok ajánlani...

Diétához tudtok ajánlani finom és olcsó, no meg hatásos fehérjeport?

Figyelt kérdés

NEM tömegnöveléshez, hanem DIÉTÁHOZ szeretnék venni fehérjeport, amiből tudok készíteni turmixot itthon. Nem szeretném a legdrágábbat megvenni..

Esténként szeretném inni, vacsi helyett, mondjuk 2 naponta.



2013. júl. 3. 21:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én súlyzós edzés után, még ha éjfél is lenne, ennék szőlőcukrot. Mert ez más helyzet.


Fehérje nem edzés előtt, ha nem az után kell. Mert az izmok roncsolódnak és azt kell minél gyorsabban rendbe hozni (gyors felszívódású fehérjével). Edzés előtt, amíg semmi baja az izomnak, nincs értelme gyors fehérjének. Közepesnek viszont igen, mert ezzel is energiád lesz hozzá.


De lefekvés előtt jó kazeint inni. <- kaptál választ a kérdésedre.

2013. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, súlyzózni még nem igazán súlyzóztam.


Szőlőcukrot végképp nem ennék, nemhogy éjfél után, de még a diétám alatt sem. Én fogyni szeretnék, nem izmot növelni.

2013. júl. 3. 22:40
 13/21 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok. A szőlőcukros csak egy példa volt, hogy vannak helyzetek, amikor kell a szénhidrát, akármennyire is késő van.


Kérdésedre már válaszoltam, szóval ha nem bánod, nyugovóra térek, pihennem is kell :)

További sok sikert kívánok.

Ha további kérdésed van, írj a sport témakörbe, ott több hozzáértő személy van.

2013. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egy szőlőcukor 2,2 gr szénhidrát, a nagy semmi, viszont lesz energiád és véghez tudod vinni az edzést.
2013. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, nehogy gyors szénhidrátot(szőlőcukrot) egyél edzés előtt, ne hallgass arra, aki ezt tanácsolta. Jól felnyomná a vércukrot és edzés közben leejtené. Nem lenne jó. Ezért szoktak lassút enni. Hogy egy szinten tartsa végig.
2013. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Fehérjeturmixot valóban edzés után kell inni, hogy az izmokat felépítse.


Én biotech ultra loss shake-t iszok, minden nap ez a vacsorám, ha este tornázok, akkor duplán jó, mert megvan a vacsi helyett elv is, meg az edzés utáni elv is.


Szerintem pedig igazán jó, és persze csak ettől nem lehet lefogyni, de nagyon jól kiegészít, nekem sokkal jobban megy a dolog emiatt.

2013. júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ultra loss shake-ben csak 14g fehérje van, edzés utánra nem a legjobb választás (reklámjában szerepel, hogy rostot is tartalmaz(?), ami a felszívódást inkább lassítja -> ezért megfelelő csak étkezés helyettesítőnek.


Amúgy tényleg el tudják ezt adni, csak mert egy rózsaszín néni van rajta? o.0

Edzés után nem elég amúgy csak a fehérjeshake, a turmix után fél órával(ennyi idő amíg teljesen felszívódik) még kell tartani egy fehérjedús, szilárd étkezést! (sokáig én is csak turmixoltam és kész, nem is ettem utána semmit. hát megvolt az eredmény.. pontosabban nem volt semmi :))


Ultra lossos válaszoló: neked azt tanácsolom, válassz egy tejsavó fehérjét,

kérdező: nem is rossz ötlet ez az alacsony szénhidrát tartalmú étkezést helyettesítő, de a kazeint is éjszakára találták ki :)


tudod mit? menj be egy tápkieg boltba, ott szokott lenni termékkatalógus. tök jó, kategorizálva vannak a fehérjék(tömegnövelő, zsírégető, kreatinok, tejsavó koncentrátumok, kazeinek stb stb) és mindegyikhez le vannak írva az összetevők, táp.adatok. ha valamelyik megtetszik, neten meg tudod nézni az árát :)

2013. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Tök jó ez a részletes leírás az edzés utáni fehérje pótlásról, csak az eredeti kérdés nem ez volt.


Az eredeti kérdésben az szerepelt, hogy étkezés helyett, vacsorára szeretné inni.

Ezért is bátorkodtam leírni az ultra loss-t, mert az kifejezetten erre való. Az edzés utáni történet egy kis kiegészítés, de az alaptéma nem ez.

2013. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szőlőcukrot tuti, hogy nem fogok enni, edzek-mozgok, és akármennyi szénhidrát vagy kalória, bármi is legyen benne, nekem nem fér bele a diétába. Végre az életben komolyan gondolom, hogy lefogyok és hogy mozgok is mellé, nem szeretném a szőlőcukival elrontani. :)


17#

Igen, már 2. napja rohangálok a városban, de a dolgaim miatt mindig úgy érek az üzlet elé, hogy be van zárva. :D Azt hiszem, hogy holnap végre sikerül elcsípnem a nyitvatartást. :) Mit gondolsz/tok, ha ott csak utánaérdeklődök dolgoknak, pl. melyiket javasolják nekem, akkor érdemes utána neten megrendelni? Vagy posta ktg. miatt lehet, hogy jobb helyben megvenni. :)


16-18#

Köszi az ajánlást, már nézem is a neten, hogy ez milyenféle-fajta. :)

Viszont akkor úgy látom mindannyian azt javasoljátok, hogy mozgás után igyam, és lehet van is benne valami az izmok miatt, úgyhogy köszi mindenki. :)

2013. júl. 4. 20:38
 20/21 anonim válasza:

Reggel és este kell inni a fehérjeport.

Délelőtt zöldség,gyümölcs.

Ebédre bármit ehetsz.

Uzsonna zöldség,gyümölcs.

Mindegy hogy drágát vagyolcsót iszol.Lényeg,hogy kevés kalórai legyen benne. Fiam fullforce mátrixot iszik.Ami csak 95 kalória.

Működik!!!!!!!!!!!!!!

2014. szept. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!