Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással lehet fogyni?

Koplalással lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Akár 2-3 napig is bírom kaja nélkül,aztán valaki mindig lebeszél,hogy ne csináljam,úgysem fogyok.Szerintetek?

159 cm és kb. 60 kg vagyok


2013. aug. 28. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nyilván lehet, de nem érdemes. A többiek már írtak erről.

Nem egészséges (1-2 nap távon még nem gond, de azzal nem fogy le az ember :) viszont már simán lehet gyönge és rosszkedvű, attól függ) és ha egyszer lehet normálisabban maximálisan fogyni (úgy értem, hogy annyit, zsírból, amennyinél gyorsabban már szinte lehetetlen, mert a folyamatoknak megvan a maguk sebessége. ha pl. egész nap edzel, akkor se megy le 1 kiló zsír, mert nem tud :D előbb esel össze, ha elfogy az energia. a sima nem evéssel pedig kisebb lesz a kalóriadeficit, mint inkább sok edzéssel, viszont még a szükséges tápanyagokat se viszed be, a test izmot bont a zsír mellett, mert szüksége van fehérjére...), akkor minek koplalni, az összes veszélyével?

2013. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, de aki sz.arul él, sz.arul is fog kinézni.


Csináld, nekem van jó nőm, mindegy Te hogyan nézel ki.

2013. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet persze, 15 évesen én is fogytam 30kgt koplalva. de úgysem bírod megtartani, ahogy én sem tudtam, mert előbb utóbb eleged lesz az éhezésből, és akkor aztán a sokszorosát hízod vissza. Hidd el, a tartósság legalább olyan fontos, mint az egészséged megőrzéséért való lefogyás.


havi 4 -5 kiló fogyás az egészséges. később , ha kevés lesz a felesleged havi 2 kiló.


Hosszú távra, életmódra kell törekedni..


Saját káromon tanultam meg ezt .én nemrég váltottam, és ez tetszik nekem. Nem éhezem . lehet hogy nem 3 hónap alatt fogok lefogyni, hanem 2 év alatt, de akkor is megéri szenvedés nélkül=visszahízás nélkül csinálni.


Tapasztalatból beszélek!

2013. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Norbi, Rubint Réka edzései és update ételek. Nemrég kezdtem énis , nekem 15 kilót kell leadnom. Nagyon szeretem az update kakaóst, ráadásul mióta fogyózom nem is kívánom az édességet. Minden nap tornázok 1-2 edzését nekiük. 2 hét alatt 5 kiló ment le és kezdek formásodni is :D
2013. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!