Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már tényleg beteges?

Ez már tényleg beteges?

Figyelt kérdés

20 éves, 180 centi magas 70 kilós lány vagyok. Kiskoromban mindig súlyproblémákkal küzdöttem, 8. osztályos koromig nagyon duci voltam. Sokszor bántottak, szekáltak a súlyom miatt, amitől legtöbbször sírógörcsöt kaptam és evéssel "nyugtattam le" magam. Ahogy bekerültem középsuliba már egyre jobban zavart, hogy én nagyobb darab vagyok. Folyamatosan sanyargattam magam, lefogytam és ismét visszahíztam. Mára már ott tartok, hogy napi rendszerességgel mozgok:futok, aerobikozok, erősítek. Odafigyelek arra is, hogy miből mennyit és mit eszek. De így sem vagyok megelégedve magammal. Belenézek a tükörbe és még mindig azt a duci lányt látom magam előtt, aki régen voltam. Nem érzem jól magam a bőrömben,sok ruhát fel sem nem merek venni, mert úgy érzem egy bálna vagyok benne. Szerintetek mit tudnék tenni, hogy ne legyek ennyire "szigorú" magammal?


20/L


2013. szept. 4. 18:46
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Kötve hiszem hogy a 70 kilóddal a 180 centihez úgy nézel ki mint egy bálna, főleg hogy sportolsz is mellette :) Ha mégis úgy gondolod, akkor próbálkozz szálkásító diétával, de szerintem csak be képzeled magadnak hogy duci vagy.
2013. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szia! Fogadd el magad, úgy ahogy vagy. Egyébként én is pont ezzel a problémával küzdök, mint te, csak én 158 cm magas és 50 kg vagyok. Én is duci voltam régen, mára lefogytam, de még mindig önbizalomhiányos vagyok. Én egyébként azt szoktam csinálni, mikor egy ruhát nem merek felvenni, hogy mondogatom magamban, hogy nálam sokkal kövérebb, rosszabb alakú emberek is felvesznek ilyet vagy hasonlót. Sok sikert! Hidd el, hogy csinos és szép vagy! Tudom, hogy mondani könnyű, de hajrá!:)
2013. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csizia ***** válasza:
42%
Legyél szigorú magaddal és fogyj még 8 kilót. De biztos ismered a mondást ha rámosolyogsz a világra az visszamosolyog.
2013. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de szerintem testképzavaros lettél... szerintem ez egykor kövér, majd lefogyott embereknél előfordul. Nálam is volt ilyen....15 évesen mindenki bántott a súlyomért, koplalva lefogytam 30 kilót ott voltam már a normál súlyom felső határán...és fel se fogtam....elég volt egyetlen ember beszólása akinek a 180 centis 40kgs csajok jönnek be, és megint az evésbe menekültem....


akkor fogyás után hiába néztem a tükörbe, nem láttam változást...


évekig szenvedtem, de találtam jó módszert. és most már tudatosabb vagyok, és tudom, hogy az leszek mikor lefogyok:)


hidd el, hogy nem vagy kövér! az én nővérem is 180 centi, és volt hozzá 70kiló és nagyon szép volt... most már 63 körül van, nagyon sovány lett, mert 2-3 naponta ha eszik....csontos.


Pont megfelelő a súlyod egyébként. Az helyes, hogy figyelsz a kajára és sportolsz, de ne akarj fogyni.

2013. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 csizia ***** válasza:
100%
Mellesleg aki kövér embert csúfol meg megkülönböztet, annak sokkal nagyobb baja van mint a kövérség, és nem gyógyítható. Sokan vannak sajnos. Mondták nekem is de kövér vagy. Ja de mondom nem tűnt fel, hogy folyamatosan jó kedvem van? Neked meg nem? Aztán és most lefogytam akik meg mondogatták és egyidősek velem azok meg jó 10-15 évvel idősebbnek látszanak elváltak össze vannak törve stb stb.. Fogadj meg egy tanácsot ne adj idióta emberek véleményére elég baj az nekik, hogy ilyenek.
2013. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Testkép- és táplálkozási zavar?
2013. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mik centiben a méreteid?:)


Amúgy nekem is ez volt, fogytam 10 kg-t, és néha belenéztem a tükörbe, hogy fú, há majdnem rosszabbnak láttam magam mint voltam. (jó, ez kissé túlzás)

Jelenleg örülnék, ha hamarabb abbahagytam volna a fogyózást, mert ha előrefeszítem a vállam, a bordáim és a gerincem átütik a hátam. (ha nem direktbe csinálom, akkor nem vészes.:))


Aki volt kövér, az szerintem mind kapott már beszólást. Tényleg nem kellemes dolog, de nem kell vele foglalkozni. Osztályomban is kaptam fiúktól, most viszont csorgathatják a nyálukat, de één megjegyeztem...:))

2013. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

aki azt mondta hogy a kérdező fogyjon 8 kilót, az nem normális....nem tűnik fel hogy a kérdező 180 centi magas???? vagy az a fajta a hozzászóló akinek 50kiló felett mindenki kövér, akármilyen magas???


miért kéne minden nőnek divat anorexiásnak lenni? egy normál testalkatból mi a ló..ért kéne fogyni?????


na ez a beteges!

2013. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 csizia ***** válasza:
Nem az újamból szoptam. Beütöttem a magasságát egy testsúlykalkulátorba. Nőknél ezt dobta ki...
2013. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 csizia ***** válasza:
Ja meg a korát.
2013. szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!