Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Hogyan tegyem túl magam ezen a fogyókúrás dolgon?

Figyelt kérdés

2éve sikerült lefogynom a kívánt testsúlyomra,már nem vagyok kövér,és nem is híztam vissza.165cm 62kg, viszont még mindig megnézem mikor mit eszek,és miben mennyi kalória van.Lelkiismeret furdalásom van ha édességet eszek, vagy elkap a hév és többet eszek,berögözött fogyókúrás lettem :(

Van mikor bomba nőnek érzem magam,de ha pl ettem előtte édességet vagy többet a kelleténél már egyből az ellenkezőjét érzem,..régen nagyon kövér voltam..lehet bennem marad ez örökre? sokszor ha sétálok a városban, és meglátom magam kirakatokban, nem hiszem el hogy ilyen jól nézek ki, mert még mindig a dagi énem van bennem...mit tegyek? kedvem is sokszor ezért rossz mert mindig ezen agyalok..:(


2013. nov. 20. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv sorstárs!


Azt kell mondjam, hogy igen, ilyen fogsz maradni amíg el nem hiszed, hogy már te is vékony vagy. Én 35 kilót fogytam le, most vékony vagyok de az interneten még mindig a molett divatrovatot olvasom és onnan rendelek magamnak ruhát. Pont tegnap cseszett le az egyik jó barátnőm, hogy nem vagyok normális. Tudom magamról, hogy csinos lettem, imádom nézegetni magam a kirakatokban, ahogy te is, de amint társaságba kerülök és ott vannak más lány ismerősök egyből előjön a dagi énem.

"Én nem megyek oda a férfi társasághoz mert mit kezdenének velem, nem megyek táncolni mert billegni fog a színpad alattam, nem veszek fel szoknyát mert mi van ha más meglát benne" ilyenek...


Nem hiszem, hogy ezen lehet változtatni. Legalább is én nem tudok.


23L

2013. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!