Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak ellent az...

Hogyan álljak ellent az édességeknek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha előttem van, vagy tudom hogy van itthon ,muszáj ennem belőle. Ha nincs itthon ,akkor meg neki állok sütni/készíteni valami édeset,hogy azzal tömjem a fejem. (Bár nagyon ritkán nincs itthon)Tanácsokat szeretnék, de nem azt,hogy ne tarts itthon,hanem valami olyat, amivel elég erős tudok lenni,hogy ne egyek belőlük.

2013. dec. 29. 17:13
 1/10 anonim válasza:
55%

Én tudom.

Ne zabálj annyi édességet.

2013. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerős, ha van itthon valami én is neki esek. Tudom hogy nem ezt a választ akarod hallani de tényleg ne tarts otthon( vagy akkor túró rudit vagy valami ilyesmit). Viszont ha sütsz akkor olyan hozzávalókból mint pl kókuszliszt, kókusz zsír, xilit meg ilyenek. Én mindig ilyenből sütök bár nem olcsók de pokoli sokáig elég mert kéthavonta ha sütök valamit.
2013. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen gyakorlat, hogy el kell képzelni, hogy iszonyat sokat eszel belőle. Képzelj magad elé egy nagy tornyot abból, amit megkívánsz és képzeld azt, hogy megeszed az egészet, és utána még egy torony van, azt is megeszed és még egy, és már hányingered van, teljesen tele vagy, de még mindig eszed. Utána képzeld azt, hogy az egy nagy undorító sz.rkupac, vagy férgek és hogy még mindig eszed...
2013. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikór épp az édessérért nyúlsz,na akkor menj el sportolni!
2013. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerős, nekem szoktak csokis időszakaim lenni, amikor akár napi többször csokizom. Amit már túlzásnak érzek, olyan értelmetlen annyiszor édességet enni, a testnek ez nem kell s az egyéb részeimnek is fárasztó. Plusz próbálom lecsökkenteni a szénhidrátbevitelemet, mert az a fixa ideám, hogy csak úgy tudok fogyni (a kevés kalória nálam nem opció).

Nos, nem tudhatom, Nálad mi válik be, oly különbözőek vagyunk mi, emberek. Nekem egy ideig hatott a glutén elhagyása, de már nem. Mostanában ha elegem van az ilyesmiből, ketogén napokat tartok, az remekül hat. Semmi önfegyelem nem kell, mert egyrészt az ilyen elhatározásaim betartatják önmagukat, feltéve, hogy jól érzem magam, másrészt a ketogén zsírszintje remekül kikapcsolja az édességvágyamat. De az én normál étkezésemtől nem olyan nagy ugrás a ketogén diéta, egy darabig minden további nélkül tudom csinálni. Nem mindenkinek felel meg ez...

Ha olyasmi hozzáállású vagy, mint én (aki nem szeretek ellenállni az ilyesmi csábításoknak, már csak elvből és hedonista szabadságvágyból sem :P az akaraterőm másra kell), akkor azt kell elérned, hogy ne is kívánd az édességet. Nálam a sok zsír felel meg erre a célra, egyesek ellavíroznak cukortalan édességekkel... Ki tudja, Nálad mi a megoldás, próbálkozni kell :-/

2013. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha ellen akarsz neki állni minek tartasz otthon? Az meg, hogy egészséges és nem hizlaló alapanyagokból készítsd avval egyetértek. Drága, de megéri.
2013. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dr filippo ongaro ***** válasza:
meg kell tanulni olyan édességeket készíteni amik egészségesek! Az alapanyagok csak természetes és nem felesleges szar dolgokból álljon.
2013. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert a családban van cukrász aki itthonról dolgozik,és marad belőle. Azért tartok itthon. Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 29. 17:43
 9/10 anonim válasza:
100%
Valószínűleg le fogtok pontozni, de az én módszerem működött nálam, még ha bizarr is. Imádtam az islert, akár nyolcat is befaltam volna belőle egy nap, híztam is kicsit. Ezért egy nap vettem hármat, reggelire, ebédre, vacsorára. Az elsőt megkentem ecettel (!), és legyűrtem, aztán a többit is ugyanígy. Rettenetes rossz ízű volt, de azóta ránézni se bírok az islerre.
2013. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem jó a módszered :D
2013. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!