Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Formásodni 14 évesen?

Formásodni 14 évesen?

Figyelt kérdés

szval az lenne a problémám hogy világ életembe vékony voltam.. 174 cm 53 kg .. az a gond hogy a fenekem konkrétan lóg és elég formátlan lapos és kicsi .. valami gyakorlatot tdnátok mondani? meg hogy , miket egyek hogy lehessen látni a változást.. fogyni természetesen nem akarok .. 14/l

a válaszokat előre is köszönöm <3



2013. dec. 30. 22:12
 1/10 A kérdező kommentje:
igen , egyébként nem ezzel kellene foglalkozom ilyen korban .. tisztában vagyok vele .. de engem zavar :(
2013. dec. 30. 22:13
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem felesleges tömegnövelő étrendet tartanod. Egész jó sok fehérjét, sovány húst, halat, tojást, túrót.

És szénhidrátból a teljes kiörlésűt válaszd, a rizst, és a krumplit. Egyél sok zöldséget, egyél gyümölcsöt. Hagyd el a zsíros, cukros, olajos, fehérlisztes dolgokat.


És persze erősíts, dolgoztasd meg az izmaid. Esetleg ha érdekel valami sport, kezd el.

2013. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egész helyett *Egyél.:)
2013. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Izomnövelés ilyenkor mindig jo. De azt nem hiszem, hogy ilyen korban log a feneked (hacsak nem hirtelen fogytál sokat). Megnézném én magamnak azokat a fenekeket!!!:-))) (és szerintem csokolgatnám is szivesen!:-))
2013. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csinálj guggolásokat és ahogy az első írta a kajára figyelj
2013. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ténylg lóg ... ahogy lépek lötyög az egész combom és a fenekem .. pedig régen még futottam is versenyszerűen..azt hiszem ez genetika :(
2013. dec. 31. 00:41
 7/10 anonim válasza:

[link]

Ajánlanám ezt az oldalt én innen néztem le sok gyakorlatot. Szinte minden izomcsoportra vannak gyakorlataik. Én is edzek, erről az oldalról szerzett gyakorlatokkal és futni is szoktam mellette. Így 15 évesen már 31-es bicepszem van. Farizomra nem ír gyakorlatokat, de a futás sem lenne rossz. Mondjuk tudni kéne, hogy fiú vagy-e vagy lány. Ami fontos, hogy ne használj szteroidokat, mert azok nem erősítenek csak felfújják az izmokat.

2013. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csípőemelés, négykézlábra állás, és behajlított láb emelése, nyújtott láb emelése, alkartámaszos "fekvőtámasz-testhelyzet" kitartása, terpeszbe állás, térdhajlításokkal, oldalfekvés és lábemelgetés, mellkashoz húzás stb.
2013. dec. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A guggolásnál akkor kap a feneked, ha csalsz benne, és kicsit előre dőlsz.

Egyébként még a bolgár guggolást tudom mondani, fenékre nagyonjó.

2013. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
éés ezeket a gyakorlatokat hetente hány alkalommal milyen gyakorisággal csináljam és hányat egyserre?
2013. dec. 31. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!