Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitol hizhattam, ha nem eszem...

Mitol hizhattam, ha nem eszem soha agyon magam?

Figyelt kérdés
Lefogytam tobb, mint 3 honap alatt 15 kgot, mozgassal + mas etrenddel. Most sem eszem agyon magam, naponta 5-6x eszem keveset. Megis sulyosabb vagyok, mint amikor lefogytam, viszont nem vettem eszre magamon valtozast. A menstruaciom is egy hete kesik, nem tudom lehet-e ennek koze hozza
2014. febr. 8. 11:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ugyanazokat az eteleket eszem, csak altalaban kicsit tobbet + neha nasizok is, de nem lepem soha tul a kaloriakeretemet!

A menzeszem eddig mindig megjott, de mivel most vizsgaim voltak az egyetemen, nagyon ideges voltam mindig.

Amugy nem vagyok tini, 21 eves vagyok! Ha esetleg meg valaki oltogatni szeretne!

2014. febr. 8. 11:41
 12/15 A kérdező kommentje:
:)) ez de szanalmas!! :))
2014. febr. 8. 11:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor még egy átlagos napi étrendet írj le. És hogy mennyi a kalórialimited.


Amúgy a kalórialimit már eleve nem egy egészséges dolog.

2014. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Amúgy a kalórialimit már eleve nem egy egészséges dolog."


Az attol függ, hogy az milyen magas es hogy mibol all össze.

2014. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

-15 kiló három hónap alatt nagyon durván nem normális. Heti egy kiló leadása se egészséges hosszútávon ez meg még több.

Általában ha kevés evéstől is hízol az azért lehet mert a tápanyagbevitel minőségét tekintve értékelhetetlen.

Vagy ha nagyon keveset eszel a szervezeted elkezd raktározni... Nem olyan bonyolult a matek. Szépen kiszámítottad mire van szüksége a szervezetednek és aszerint étkezel vagy csak valami fogyatékos csodadiéta alapján?

2014. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!