Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapja fogyózom, és egyszer...

1 hónapja fogyózom, és egyszerűen nem megy. Fel fogom adni?

Figyelt kérdés

Úgy szoktam étkezni, hogy

reggel egy szelet tönkölybúzából készült kenyér sonka, paprika

délben mondjuk ma (főtt) fasírtot csináltam (3 gombócot ettem) és párolt lilakáposztát mellé

este meg a tönkölybúzás kenyérből 2 szeletet sonkával

Nasi meg fél deci tejes kávé volt.

(Szoktam gyümölcsöt is enni, narancsot általában)

Heti 6 nap 30-60 percet edzek. Egy hónap alatt két kiló ment le. Ez jó? Vagy valamit rosszul csinálok?

Előre is köszönöm a válaszokat

90kg/N


2014. márc. 7. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Kevés a folyadék és a gyümölcs/zöldség. 2 kg/hó teljesen jó.
2014. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg fogyás között az ideális, tehát a havi 2 kiló mínusz reális. Ne egy hónap alatt akard megváltani a világot, légy kitartó, s lesz eredmény is.


Viszont a 3 étkezés kevés. 5x kellene enni, kisebb adagokat. A reggeli oké, ha megunod lehet zabkását is készíteni, az is laktató, finom, és egészséges reggeli.

Viszont kéne egy kis tízórai pl. gyümölcs, olajos magvak (sótlan!) stb.

Az ebéd oké, bár levest is célszerű lenni. Egyrészt finom, egészséges, másrészt eltelít egy kicsit úgy,hogy nem tartalmaz túl sok kalóriát, ezáltal főételből már nem kell olyan sokat enni.

Uzsonnát is kellene beiktatni pl. egy natúr joghurt, vagy zöldségek ilyesmi.

Vacsorára már a szénhidrátot kerülni kellene, inkább fehérjét (tojás, túró, csirke/pulykasonka, fehér hús) és zöldséget kellene enni.

És napi 2-3 liter vizet inni.


A mozgás jó, az 1 nap pihenő maradjon, kell a szervezetnek.

2014. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!