Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erre milyen megoldást találnát...

Erre milyen megoldást találnátok? Egyszerűen nem tudom, hogy fogyjak le. Kb 5-7kg-ról van szó.

Figyelt kérdés

Diétázni nem tudok. Annyit tudok megtenni max, hogy mindenből kevesebbet eszem. De Se pénz se lehetőség arra, hogy most nekem külön kajáim legyenek mert én diétázok és fogyni akarok. Annyit tudok max kérni a "szüleimtől", hogy ha lehet több alma legyen aztán abból eszek nasi helyett. És mondjuk 8 után nem eszem. (Későn fekszem le.)


Mozogni időm nincs sehogy. De nem bírok ebben a testben élni úgyhogy már lassan nem érdekel mi árán de valahogy csinálok rá időt, viszont pénzem arra sincs, tehát erre az én tervem az, hogy majd heti 3-4 órát (mert ennél többre sehogyse lesz időm) ugrálókötelezek. Ezt is csak az utcán/házak között tudom, mert lakásban sehol sincs rá elegendő hely.


De nyárra mindenképpen valami normális formát kéne öltenem. Szerintetek ennyi megteszi addig a hatását?


2014. ápr. 4. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelentkezz a kalóriabázis.hu-ra, ott minden gond nélkül le tudsz normálisan fogyni külön kaják nélkül is, egészséges módon.

Meg a fórumrészben rengeteg tanácsot is kapsz, illetve sokféle sportot is javasolnak, ami hatásosabb, mint a csak ugrókötelezés.

2014. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
értem a problémát. nem szépirodalomnak szántad tudom de amit le szerettél volna írni azt rövidebben és érthetőbben is leírhattad volna. mind1... nem is kell semmi különleges ételt venni ami drága. ugyan azt edd amit eddig csak kevesebbet. naponta ötször vagy többször egyél nagyon keveseket, így a szervezeted hozzászokik hogy folyamatosan kap táplálékot és nem kell raktároznia. egy felnőtt egészséges normál testalkatú ember naponta 2000-3000 kalóriát fogyaszt, 1 diétázónak max 1000-1700 elég. este ne nyolc hanem 6 után ne egyél mert akkor a szervezeted annyira már nem aktív és nem emészti meg az ételt hanem elraktározza. valahogy időt kéne szakítanod a testmozgásra mert anélkül ha fogysz is(ami ezen a módon nem olyan egészséges) de évegik tarthat mire szemmel látható az eredmény. az ugráló kötelezés jó ötlet megmozgat rendesen de ha férfi vagy(az írásodból gondolom remélem nem tévedek) akkor gondolom izmosodni is akarsz kicsit nem csak vékony lenni. a mesterséges edzés pl: súly emelés segít a kinézeteden de ha nem úgy csinálod ahogy a nagykönyvben meg van írva akkor az erőd nem lesz az igazi. lehet hogy fekve ki tudsz nyomni 100-130 kilót az izületeid öreg korodra természetellenesen lesznek elkopva és nem úgy fejlődik tovább a tested ahogy az természetes, de aki az erdőben vágja a fát(tudod kikről van szó. nem jó hogy ezt csinálják de emiatt tényleg van bennük erő) és igazi jó paraszt erő van benne annak lehet hogy nem olyan látványos az izomzata de könnyedén felülkerekedik mindenféle erőnléti próbában. érdemesebb a természetesebb módokat választani az edzésre. futás, fekvőtámasz, felhúzás és mindenféle hasonló mozdulatsor amit a természetben is lehet csinálni. de amit hirdetnek hogy csodaszer meg mindenféle baromság aztmálmodba se vedd meg és ne szedjed. nem csak hogy semmi hatásuk de nagyon drágák és egészségtelenek is. tönkreteszik a májad, veséd mindened és ha nagyobb a baj akkor lehet hogy a szívedben is és a vérkeringésedben is kárt tesz. magyarán: sokkal hamarabb elfáradsz ha valami testmozgást csinálsz, rosszkedved lesz, mindig fáradtnak/álmosnak fogd érezni magad és ami a legrosszabb a nemi vágyad is alábbhagyhat nem fogod kívánni és a cerkád se állhat fel mert nem tudja a szíved telepumpálni vérrel. szóval egyed ugyan azt amit eddig csak fele vagy negyed annyit és naponta többször keveset. és a testmozgásra is kéne időt szakítanod vagy nem fog teljesülni amit akarsz úgy ahogy akarod.
2014. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

mivelhogy külön kajára/sportra sincs pénzem, nem kell attól aggódni, hogy majd egyéb szerekre esetleg lesz...mert nem...de főleg azért nem, mert lány vagyok, és így pláne nem gondolkodtam semmiféle szerekben. :D

'cerkámmal' tehát szerintem nem lesz gond :D

2014. ápr. 4. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt leírhatnád, hogy miket eszel/iszol egy átlagos napodon.
2014. ápr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ami főzve van itthon. Suliba szendvicset viszek amit amikor tudok teletömök sok zöldséggel stb. De ezt most leakarom váltani almára meg puffasztott rizsszeletre. Itthon szoktam kakaót háztartásikeksszel meg ilyeneket de erről igyekszem leszokni. Meg nem kicsit csokifüggő vagyok, most is elég sz*rul érzem magam mert már rég ettem, de legalább sikerült annyira csökkentenem, hogy magamnak nem veszek (mondjuk már nem is nagyon van miből), hanem csak ha kapok. De barátom mindig vesz nekem meg ünnepek,stb....:D Alapvetően nem szoktam sokat enni amúgy, mert nem is bírok, csak sokat nassolok szerintem. De ezt lecsökkentem és a kaja adagokat is méglejjebb, az itthoni kosztot.
2014. ápr. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!