Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék, ha este...

Hogy fogyhatnék, ha este mindig farkaséhes leszek?

Figyelt kérdés

16/L

A téli szünet alatt döntöttem el, hogy le szeretnék fogyni. Ezzel nem is lenne baj, de a barátaimmal csak éjfél körül/után tudok csak MSN-ezni, mert addig dolguk van. Nélkülük nem tudok meglenni. Ezek a beszélgetések elég sokáig elhúzódnak és másnap olyan délután 2-3 körül kelek (volt már olyan is, hogy 4-kor). Akkor általában már ebélelni szokás. Úgy 8-10-ig elvagyok kaja nélkül, de azután olyan éhes leszek, hogy szinte a rosszullét kerülget. Tudnám magam türtőztetni, de nagyon szoktam szédülni és nagyon ingerült is leszek. Hogy, mikor és mit egyek, hogy fogyni tudjak és ne legyek éhes? + minden nap Norbizok


2009. dec. 28. 00:15
 1/9 anonim válasza:
Ha kujva éhes vagy egyél bármit ami nem hizlal. Millió dolog van. Savanyúk, zöldségek, gyümölcsök és rá bubi mentes víz. Csak tíz napig próbáld ki és állj a mérlegre. (akikkel halnalig beszélgetsz szintén "súlyosak" ?)
2009. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sovány húsok + Zöldség ! (Diéta alatt szedj Vitamint!)

Kerüld a szénhidrátokat!!! Gyümölcsöt is csak mértékkel!

Próbálj ki sportokat hátha megtetszik 1-2 úszás, futás, bármi csak mozogj! ez a lényeg!

Sok szerencsét!!!!!!!!!!!!

2009. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Erre találták fel az étvágycsökkentő italporokat!

1 adag 100 kalória és dugig tele lesz a gyomrod tőle.


Javaslom, hogy kezd visszaállítani a napi ritmusodat a 11 órai lefekvésre és a korai kelésre, mert január első hetében bele fogsz halni, mikor újra suliba kell menned!

2009. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

eszed agaba ne jusson a fogyigyogyszer vagy valami italpor

ha este ehes vagy akkor igyal vizet, zoldteat, gyumolcsteat cukor nelkul, egyel salatat, zoldseget, barnakenyeret, rizskenyeret

jo tanacs:

ne ragogumizz- noveli az ehsegerzetet

ne egyel almat, ne igyal narancslevet- savas, gyorsitja az emesztest, hamarabb kiurul a gyomrod, hamarabb leszel ehes

2009. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lefogyni csak úgy lehet, hogy rendszeresen eszel. Nah most ehhez reggelizni kell. Ha alszol 4-ig, akkor nem tudsz rendesen reggelizni. Szóval fogyni csak életmódváltozással lehet. Am én is pont ilyen cipőben járok próbálom magam rászoktatni hogy ne legyek fent 2-3-ig, de nehezen megy, most is itt kockulok :(. De annyi már elértem, hogy ha nem reggelizek rosszul vagyok, csak sajna nem mindig van időm reggel enni.
2009. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyél 1 banánt vagy igyál 1 bögre kakaót! Amúgy meg nem azzal lehet fogyni hogy nem eszel semmit! Iknább próbáld ki azt hogy oda figyelsz mit eszel, és közbe mozogsz, sportolsz! HA csak úgy akarsz lefogyni hogy nem eszel semmit az csak ahoz vezet hogy pl.: megeszel egy olyan ebédet ami hízlal és egyből megindul a hízás.. Tehát jobban hízol! Ha sportolsz a zsír elég, a hály izámmá alakul (:
2009. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha kakaót édesítőszerrel iszo,m attól nem lehet semmi gondom? És így mennyi kakaót ihatok? Imádom a kakaót!!! XD
2009. dec. 29. 00:57
 8/9 anonim válasza:
Szia!ehetsz este is nyugodtan,nem ezen mulik a fogyás.a lényeg az hogy a te napi ritmusodhoz igazísd az étkezéseket.Tehát ha délután kettőkor kelsz fel akkor hiába délután 2 van a te szervezetednek akkor van reggel.reggelizz!:)utána jöhetnek sorban az étkezések ahogy szoktad.egy a lényeg hogy ha hízásra hajlamos vagy akkor lefekvés előtt 2-3 órával kb már ne egyél semmit.
2009. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam is ez van.

Én vagy 1 joghurtot, vagy nyers rápát, vagy egy pohár tejet, kakót szoktam.


Nem jó, de jobb mint a pörkölt. :D

2009. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!