Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam a fogyòkúrám?

Elrontottam a fogyòkúrám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5 napig salatan eltem meg gyümölcsön, kis zöldséglevesen. Mindennap edzettem. De hétvén rendes ételeket ettem bar azt is nagyon sok salataval. Feher tesztat pörivel, sok salataval. Kis adagokat. Mégis félek elrontottam mindent es hogy teljesen elronttam. Lelkiismeret furdalasom van :(

21/L 169/73kg



2014. máj. 25. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

A zöldség és gyümölcs evését jobb is elrontani, hidd el. Hogy gondoltad, hogy edzés és egyáltalán élet mellett ez a jó fogyókúrás módszer?

Úgyhogy helyes, hogy klengtél, de a tészta helyett ehettél volna több pörit, tojást, miegymást. Így is magas a szénhidrátbeviteled, az egyensúlyhoz inkább több fehérje és zsír kellene...

2014. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, elrontottad.


Ha szeretnéd segíthetek, de akkor kérlek, ne légy többet ilyen h.ü.l.y.e.

2014. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vászokat! Màsodik, kérlek segìtenél :)
2014. máj. 25. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is írd le az étrended.
2014. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagyis, hogy mikor etted ezeket a bizbaszokat.
2014. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Reggeli: 1banan,1 narancs

Tìzòrai:3 szem eper vagy 1 alma

Ebed: salata paradicsom paprika neha almat tettem bele vagy egy kis natur csirkemell

Uzsonna: 1 alma

Vacsora:altalaban ugyan olyan sali mint delben 6 orakkor vacsorazom

Reggel futni jarok 20 percet delutan pedig 40 perc rubint reka. Ezt csinaltam 5 napig 2,5 kgot fogytam

2014. máj. 25. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom koplaltál...


Nah szóval, olvasd el a Sárga Kapszulát, Ha elolvastad biztos lesz kérdésed, de már sok mindent fogsz tudni. 1ó alatt el lehet olvasni és értelmezni a leírtakat

2014. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, elrontottad, de nem most, hanem már 5 nappal ezelőtt.
2014. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!