Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki fogyott már úgy eredmén...

Valaki fogyott már úgy eredményesen hogy minimális mennyiségű ételt evett?

Figyelt kérdés
22 éves 160cm és 70 kg-vagyok.Túlsúlyos.Utálom magam,és undorodok magamtól.Eddig lesz*** tam hogy hogy nézek ki,azt gondoltam hogy nem olyan rossz a helyzet ma már nem igy látom.Keveset eszek,van mikor tornázok,csak az éhességtől fáj a fejem így nem csinálom minden nap.Mai kajám reggeli:1 banán,10órai:teljes kiörlésű péksüti,ebéd:1 bögrés leves,5 körül saláta,rozs kenyér.(Cukros üdítőt,csokit,sütit nem eszek)Ez így hízlal?Nem akarok enni,zabáltam az évek alatt eleget,nem árthat egy kis koplalás.Nem érdekel a fejfájás,nem eszek,van rajtam elég felesleg.Akik csak le hülyéznének,azok legyenek szívesek ne irjanak kommentet.Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik fogytak már hasonló módszerrel.

2014. jún. 12. 20:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
22/L
2014. jún. 12. 20:39
 2/11 anonim válasza:

Ha nem mozogsz mellette rendszeresen akkor nem csak a zsírból fogsz fogyni hanem az izomból is,a vége az lesz hogy elkezdesz fogyni,majd megunod a koplalást és visszahízol...


Bögrés levest meg ilyesmit nem ennék,tele van ízfokozóval stb

2014. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
inkébb tornázz kocogj de mindenképp egyél a koplalástól szédülni fogsz különösen ebben a nagy melegben.
2014. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,nekem már mindegy ha az izom is fogy,csak induljon meg a zsír is.
2014. jún. 12. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:

"nekem már mindegy ha az izom is fogy,csak induljon meg a zsír is"


A szír csak akkor indul meg lefelé, ha már nem lesz izom rajtad. Ettöl nem fogsz jobban kinézni, ha valakin lóg a böre, az semmivel sem jobb, mint ha valamennyire túlsúlyos.


Kezdj rendesen, ésszel enni és emellett sportolj, akkor lesz esélyed arra, hogy normális kinézeted legyen. HA éhezel, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz, a fogyáshoz fontos, hogy ne éhezz!

2014. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kajád nagyon nem jó, azért fáj a fejed, mert minőségre, tápanyagokra éhezik a szervezeted.

Reggeli 1 banán nagyon rossz választás, nagyon magad a GI indexe, és ráadásul az egyik legmagasabb szénhidrát tartalmú gyümölcsünk. Ide kéne első étkezéshez a rozs kenyér(Az Aldiban van ilyen magkenyér 400ft/7db, és egy szelettel bőven jól laksz, ha úgy veszed 60ft-se egy napra, és tényleg finom, elsőnek kicsit savanykás, de hozzá lehet szokni.)Ide még jöhet a saláta vagy zöldség és mondjuk 1-2 főtt tojás.

Tízóraira a banán, de ebből hetu csak 1szer egyél, inkább málna, eper, meggy, alma, barack.

Bögrés leves nagyon rossz, tiszta műanyag, ízfokozós valami. Inkább csinál este egy jó gazdag zöldség leveset, és azt még akár 3 napig is tudod enni.

Ide még párolt, sült hús, hal hozzá zöldség, vagy lecsó vagy töltött zöldségek, szóval valami könnyű még kéne ide.

Vacsora túró.

2014. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, lefogytam így 15 kilót, aztán visszahíztam több, mint 25-öt...nem javaslom, mert hosszú távon nem tartható és többet hízol vissza, mint, amit lefogytál. Azóta életmódot váltottam, sportolok és lefogytam így is 24 kg-t, amit 3 éve tartok is, szóval neked is inkább ezt a módszert javaslom.
2014. jún. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én szerintem reggelizni muszály, bőségesen, h a szervezetednek legyen mit felhasználnia. Én azt tapasztaltam, h csak úgy fogytam, ha 2, 3 órától nem ettem semmit, ha már nem birtam, akkor egy kis gyümölcsöt, de csak gyümölcsöt. Igy fogytam le olyan 8 kg-ot. Szerintem biztos megoldás:)
2014. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez az étrend teljesen rossz.Hol van belőle a fehérje, ami a legfontosabb tápanyag? Hús, tojás, stb? Amit itt összeírtál, az szinte semmi makrotápanyagot nem tartalmaz szénhidrátokon kívül.

Olvasd el a Sárga kapszula című ingyenesen letölthető könyvet. Az alapokat nagyon jól el tudod belőle sajátítani.

2014. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kettővel előttem: 2-3 óra után nem ettél??? csak gyümölcsöt??? te jó ég. hallottam már sok hülyeséget, de ez a legdurvább... senki nem utánozza aki jól akar kinézni ;)
2014. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!