Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 6-10...

Hogyan tudnék leadni 6-10 kilót? Mit tudnék tenni itthon is ezzel kapcsolatban valami gyakorlatot ha javasolnátok hasizomra vagy valami? .

Figyelt kérdés
162 cm magas vagyok 67 kg, lány. Sportolok is de eléggé husis vagyok és nagyon nyomaszt hogy ilyen vagyok. De akármennyire is igyekezek edzéseken semmi olyan hatása nincs ami a kiloimra hatással lenne. Gondoltam itthon is kéne gyakorlatokat csinálni vagy valami. Nincs ötletetek vagy valami tanácsotok? Nagyon köszönöm előre is.

2014. jún. 25. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Otthon azt tudod tenni, hogy rendesen étkezel.


Ha nincs megfelelő táplálkozás, tök mindegy tornázol-e otthon, nem fogsz lefogyni.

2014. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit értesz a megfelelő táplálkozás alatt?
2014. jún. 26. 20:24
 3/3 Szandi112269 válasza:
Étkezz egészségesen, egyél sok gyümölcsöt,zöldséget, csirkét. Keress a neten diétákat. Beütöd googléba. és kidob egy nagycsomo hasizom gyakorlatot. tornázz. De ha így sem vezet sehova akkor célszeru lenne felkeresni az orvosod egy kivizsgálásra.:)
2014. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!