Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindig kudarcot vallok, nem...

Mindig kudarcot vallok, nem bírom megállni, hogy ne egyek, így nem fogok tudni leadni pár kilót, mi legyen a motivációm?

Figyelt kérdés

Szeretném megállni, hogy kevesebbet egyek, és szeretném elhagyni az esti evést, de egyszerűen akaratgyenge lettem, és nem megy:-(

Kb. 5-6 kg-ot szeretnék leadni...hogyan vegyem rá magam, hogy nem szabad ennem?


2014. júl. 9. 08:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Az legyen a motivációd , hogy belenézel a tükörbe és megkérdezed magadtól , hogy tényleg ilyen hájas akarok maradni?
2014. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én káposztasalátát, meg mindenféle savanyúságot eszem (persze nem cukorral készülteket), ha este rám jön az éhség.

Reszelj le egy kis fej káposztát, 1-2 sárgarépát, céklát nyersen, ha szereted, facsard rá 1 lime levét, vagy folyékony édesítővel és tárkonyecettel ízesítsd. Ebből ehetsz bátran. És még valami: az éhségérzet gyakran szomjúságot takar, szóval próbálj több folyadékot fogyasztani.

Ez meg a neten olvastam, pár hete csinálom, és csökken az esti éhség: Reggel megiszok 2 pohár meleg vizet, és étkezés után is. Nem tudom mitől, de működni látszik.

2014. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó a tanácsod,megfogadom! :-)
2014. júl. 9. 20:42
 14/14 Lajos72 válasza:
0%
Úristen, ha valaki 58 kg ami kb. a 12-14 éves gyerek szintje, ha mondjuk egy kicsit magasabb, az miért akar fogyni. Ha mondjuk szarul nézel ki, akkor inkább edzeni kellene. Én pld. 122 kg vagyok és izmos. 190 cm magas. Ja még azt sem írtad meg hogy fiú vagy lány vagy, bár szerintem szőke nő vagy. A kérdés szintjéből következtetve.
2018. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!