Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 napig csak fehérjét ettem...

Dóri_99 kérdése:

3 napig csak fehérjét ettem nagyon minimális szénhidrátal. És most 3. nap vacsorára megettem ezeket . Sok lett?

Figyelt kérdés
kb 22-23 dkg csemege sonkát (97% hustartalmut) de aznap ettem még 15 dkg csirkemell sonkát, 10 dkg gépsonkát . Nagyon sok lett egynapra?:D Kicsit ráéheztem ezekre a dolgokra..(persze ettem zöldségeket is,kefirt,1,5% tej.) holnaptól már vissza állok normális egészsége kajálásra.
2014. szept. 19. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Te jó Isten, nem is akarom megtudni, hogy miket eszel más napkor, vagy mit jelent nálad az egészséges étkezés?
2014. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez most valami vicc? Egyáltalán nem sok, de ez nekem már sokk. Az összes Dóri ilyen?
2014. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan rossz. Már a nullkalóriás vagy a napi akárhány almás hosszútávú koplalókhoz képest... Eszel fehérjét. Zsírt is kéne, de 3 napot még 0 kalóriával is kibír egy egészséges szervezet.


De mi az, hogy sok lett? Mihez képest? Tudod, hogy ez nem normális étrend, nem tudom, mihez kéne viszonyítani.

Koplalás, ennyit lehet róla mondani, de nem annyira durva fajta.

2014. szept. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nem sok,több kellett volna.

és fehérjének ott van még a tojás is,abból is mehetett volna 5-10db naponta.

tej és tejszármazék viszont nem kell.

tele van tejcukorral,allergén gyulladás fokozó anyagokkal és kb nulla a fehérjetartalma.

viszont igen a zsír.

ha a ketogén étrend érdekel,akkor nem ártana ráguglizni,nem csak úgy értelmetlenül belevágni.

2014. szept. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!