Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyókúrázzak lelkileg?

Hogyan fogyókúrázzak lelkileg?

Figyelt kérdés
Szóval tudok mindent a helyes táplálkozásról,de mégis félek belekezdeni folyton feladnám dolgot ez ellen mit tegyek?
2014. szept. 30. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fényképeztesd le magad meztelenül. ha van kivel persze. Nekem ez bejött.
2014. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mond rosszat az első, ha nem is meztelenül, akkor bikiniben. Én elborzadok ha a régi képeket nézem magamról. Hidd el, amint "bűnöznél" valami csokival, vagy bármivel, lusta vagy edzeni, megnézed a képet, és máris ráveszed magad. Amúgy hasznos, ha csinálsz egy motivációs mappát a gépedre, és lementesz olyan képeket, ami számodra az "álom alak". :) Ilyenkor azt se árt megnézni, hogy motiváljon :D
2014. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az előzőek által írtak nem motiválnak eléggé (nyilván sok ember van, akit igen), viszont az egészségem igen. Voltak drasztikus életmódváltásaim :D Mivel biztos voltam benne, hogy jó irányba megyek, könnyen ment, pedig én és az önfegyelem az három. Viszont sosem váltanék életmódot, ha az rossz ételt, önsanyargatást jelentene.

Kérdés, Te miért adnád fel folyton? Önsorsrontás? Félelem az önsanyargatástól? Ez utóbbi nem jogos, "egyszerűen" találj egy élvezetes módszert, amit tartani tudsz s mégis hat.

Lehet, hogy túl sokat gondolkodsz, inkább csak csináld :)

2014. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!