Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Lányok vélemény...

Mit gondoltok? Lányok véleménye érdekel jobban.

Figyelt kérdés
Valamiért én mindig kövérebbnek érzem magam, pedig sokan mondják hogy "olyan vékony vagy" de akkor miért nem látom én is? 167cm vagyok 45 kg, a derekam 61cm, csípőm 72, mellbőségem 86cm, szerintetek ez így jó, nem kell fogynom?
2014. okt. 25. 17:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Első gondolatom az volt, hogy ez a kérdés tuti kamu. Csak a "kétségbeesett" diétázóknak akarod az orra alá dörgölni, hogy milyen vékony vagy. Mivel ez b***óság lenne inkább elvetem ezt a lehetőséget és arra gondolok, hogy önképzavarod van.

Ezzel nem vagy egyedül sokan szenvednek ebben olyanok is, akik soha nem voltak elhízva és olyanok is akik lefogytak, de nem látják a változást.

Nem kell fogynod, ezekkel a számokkal már inkább alultáplált vagy, mint kövér. Inkább próbáld meg valahogy elfogadni magad és helyes önképet kialakítani, ha ez nem megy fordulj pszichológushoz.

2014. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!