Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futas az jo arra hogy...

A futas az jo arra hogy fogyjak, izmosodjak es formalja a popsimat?

Figyelt kérdés

14/L

pár kilot felszedtem de nem szeretnék koplalni mert novesben vagyok es mivel oar kilo felment az pont jo lenne hogy a fenekem nagy es formas Legyen es formaljam a tobbi testrészem, ezert gondoltam arra hogy 6 utan nem eszek es edesseget sem fogok enni. Plussz sok vizet fogok inni es futni fogok. Az jo szerintetek arrs hogy fogyjak de nojjek is es arra hogy ne tunjon el a fogyas altal a seggem hanem inkabb formasodjon? :)


2014. okt. 27. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyásra nagyon jo.
2014. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

röviden nem.

de a szív és érrendszert,állóképességet tudod fejleszteni futással.

2014. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a "6 utan nem eszek" marhasag. A lenyeg a napi osszkaloriabevitel.


Elso korben neked csak arra kell figyelni, hogy elhagyd a szemet kajakat, valtozatosan, egeszsegesen etkezz, es sokat mozogj, sportolj, minel tobbet annal jobb. Futas is jo, aerob jellegu gyakorlatok, esetleg ha nagyon belejottel, akkor nehany sajat sulyos gyakorlat (fekvotamasz, huzodzkodas, guggolas, felules, stb)

2014. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2014. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

es tudtok mondani olyan módszereket amitol formas lesz a fenekem? Tudjatok az olyan ami nagyobb es formas? Milyen gyakorlatokat vegezzek hozza?

Es hogy erjem el azt hogy a combom ne erjen ossze?

2014. okt. 28. 10:00
 6/7 anonim válasza:
fogyózz ,hogy a combot ne érjen össze :)
2014. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
guggolás, kitörés!
2014. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!