Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyton éhes?

Miért vagyok folyton éhes?

Figyelt kérdés

Főleg délelőtt szokott ez lenni.

Fél órája (!!) reggeliztem, és már korog a hasam...

Ettem 120 g tk kiflit 100 g hazi sajtkremmel, tehát nem is szar kajákat eszek...

Volt, amikor joghurtot ettem zabpehellyel, buzacsiraval, lenmaggal, tehat egesz jo adag reggeli lett, megis 1 oraval később halálomon voltam.


Csak akkor nem vagyok ehes delelott, ha bevagok 600-700 kaloriat, de hat ez rengeteg...


2014. okt. 28. 08:48
 1/7 anonim válasza:

Velem is ugyanez van...

Orankent ehes vagyok es nem birom megalni hogy ne egyek.

2014. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy nagy a kalóriaszükségleted alapból, 600-700kalória azért nem olyan brutál sok, napi három kajálásra az 1800-2100.
2014. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 6-700 kalória jól hangzik. Örülj, hogy Neked olyan kevés elég :D Nekem nem szokott. Ha már eszem, akkor rendesen, különben éhes maradok (vagy nagyon hamar megéhezem). 1000-1200 már alakul, de tegnap egy elhúzódó étkezés 1500 kalóriát hozott össze (ezt a párom is bármikor megcsinálja, de perceken belül. márpedig vigyáznia kell a vonalaira, régebben kövér volt). Még jó, hogy nem eszem sokszor, gond lenne.

Viszont ha jóllakom, az sokáig kitart. Picikkel csak a falat kaparnám és folyton ennék, nem lenne kevesebb kalória, csak végigéhezném a napot. Nem mindenkinek való a sok pici étkezés. Lehet, hogy Neked reggel sok kell. Voltaképpen akkor a tested már régen kapott tápanyagot (bár én nem így működöm, látok benne logikát, a párom is reggelizős).

A szénhidráttól viszont éhes leszek, a csökkentése nélkül nem is tudtam fogyni nagy fölösleggel sem. Más igen.

2014. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1300 kalorias etrenden vagyok, baromi sok az a 6-700....
2014. okt. 28. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Az én szempontomból az 1300 kalória a baromira kevés. Én annyival még csak nem is működöm. Inkább mozogj többet.


2. 2 étkezéssel belefér. De lehet, hogy Neked jobb lenne egy nagy reggeli, majd 2 újabb pici étkezés, nem tudhatom.


De ha kevés neked ennyi evés, akkor kevés és egyél többet. Ha éhezel, az nem jó.

2014. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért vagy állandóan éhes, mert az 1300 kalória nagyon kevés. a kifli meg pont, hogy olyan szénhidrát, ami nem épp a legegészségesebb, fehérlisztből van. reggelire egyél sokat, pl egyél 2-3 tükörtojást, mellé paradicsomot, utána egyél meg 1-2 almát vagy banánt. így reggel juttattál gyümölcs cukrot, azaz szénhidrátot is magadba, fehérjét is.
2014. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem fehérlisztes.
2014. okt. 31. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!