Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
170 cm es 80 kg vagyok. Ha nem eszek semmit csak levest es ezekhez hasonloakat (yoghurt pl) akkor letudok fogyni es emnnyi ido alatt kb 10-15 kg-t????

2014. nov. 18. 17:55
 1/3 anonim válasza:
Először is! A koplalás veszélyes és csak hízol tőle! Én 4 hónap alatt fogytam le 12 kilót és nőttem is. Nem mindegy hogy fiú vagy-e vagy lány és hogy hány éves vagy. Lehet hogy még nőni fogsz. Még mindig fogyózok, úgyhogy ez az én napi rendem: reggelire graham kenyér zöldségekkel telepakolva, ebéd amit anyu főz leves, vacsora zölisali és az étkezések között gyümölcsöt szoktam nasizni. Minden délután 20 perc torna ja és reggel 50 felülés+ 20 fekvő. Ezt csinálom én. Ha bármi kérdésed van írd meg privátba! :) 14/L
2014. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne egyél sok szénhidrátot, mert növeli az inzulin szintet, az meg "beviszi" a sejtekbe a cukron kívül a zsírt is. (egy orvostanhallgató)
2014. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy googlizz rá erre: bunni testmester szálkásítás elmélete.

Nem a koplalás, csodaszerek, izzasztás, tekercselés meg ilyen fingtudományok a fogyás "titka". A testnek biológiai és kémiai folyamatai irányítják az egészet. Ezt kell megérteni és megtanulni.

2014. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!