Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak én vagyok aki azért nem...

Csak én vagyok aki azért nem bír fogyókúrázni, mert az anyukája állandóan zsíros, cukros kajákat főz és hoz haza?

Figyelt kérdés

2014. nov. 20. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukád is biztosan örülne, ha néha átvennéd tőle a fakanalat. És a zsíros-cukros kajából is lehet válogatni, pl. ha krumpli van a sülthöz, akkor szedj kevesebbet, a többit pótold ki zöldséggel, vagy egyed szimplán zöldségkörettel. Bár nehéz elképzelni, hogy annyira zsírosan kéne étkezned, hogy attól nem tudsz lefogyni. Cukrosból meg egyszerűen ne egyél.
2014. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A nagyon zsíros étrend pont nagyon jó fogyásra, persze szénhidrátbevitel és kalóriadeficit kérdése is a siker :)


A cukrosakat célszerű kerülni, gondolom, nem folyton csak cukrosakat hoz.

Ha megoldható, hogy legyen otthon zöldségköret (egy vegyes mirelitet elkészíteni igazán nem egy nagy dolog, de a nyers zöldségekkel sincs baj, nekem az a kedvenc köretem), akkor kihagyható a krumpli vagy galuska egy vagy teljes része, bár az kalóriakiesést jelent, ha nem jut elég feltét, de ezt azért nem nehéz megoldani, nekem mindig feltűnően könnyen megy, bár én zsír alapúan étkezem :D.

2014. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!