Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sör hasam van. Mit lehet...

Sör hasam van. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok 173cm magas és 69 Kg. Szoktam hetente legalább 2 szer focizni és biciklizni mindennap fél órát vagy 1 órát. Szerintem nem vagyok kövér, de a hasam olyan nagy.:S Nem hájas hanem mint a sörhas olyan gömbölyű puffadt. Felüléseket csináltam, naponta 100 at de semmi haszna. Mit tudnék ellene tenni szerintetek? többet kéne sportolnom meg diétáznom kellene? hallottam olyat is hogy kevesebbet egyek és össze szűkül a gyomrom és valamivel kisebb lenne a hasam?

2014. dec. 18. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Zsírtól nagy vagy maga az izom is kidomborodik? Ha nagymértékű izomkidomborodásod van, nem ártana dokit meglátogatni, nem-e belülről nyomja ki valami.
2014. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A felülés nem segít.


Diéta kell. Fehérje, összetett szénhidrát és zsír megfelelő arányban.

Felejtsd el a cukrot, fehérlisztet.

Olvass utána neten.

2014. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem elhízás. Lehet, hogy az alkatod ilyen: keskeny váll és rossz tartás, amikor az ember a hasát nyomja ki.
2014. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl sok rostot kajálsz és az felfújja a hasad? 173 centihez 69 kg az nem túlsúly, igazából lapos hasadnak kellene lennie, kivéve ha nincs rajtad egy gramm izom se, amit nem hiszek, mert rendszeresen sportolsz.
2014. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!