Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhattam egy hét...

Hogyan hízhattam egy hét alatt 2 kilót, ha mindent betartok?!

Figyelt kérdés

Múlthét kedden voltam 57,5 ma meg már 59,5.

De hogyan ha nem csinálok semmit másképp?

Nem nassolok,nem eszem kenyeret, mozgok,szépen eddig le is ment 6 kiló...Akkor most ez hogy van?

Mit csináljak?

( Menstruációmmal kapcsolatban, 2 hét múlvára várom,szóval ez víz nem lehet.)

Előre is köszönöm!



2015. márc. 2. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak úgy lehet, ha rosszul mérted múltkor, vagy kevesebbet mozogtál, vagy kicsit más mennyiségű, más összetételű ételt ettél. Mellesleg nem csak mesntruációkor köti meg a szervezet a vizet. Lehet, hogy múltkor éhgyomorra mérted, legutóbb meg mérés előtt valamennyivel épp ettél, vagy ittál valami keveset. Példa:e héten avkádót ettél és nem tudod, hogy annak egész nagy a kalóriatartalma, azt hiszed alig ettél valamit, közben majdem úgy hízlal, mint a banán.
2015. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem vagy ideges? Stresszes? Mert ez is lehet megoldás, próbáld ki, hogy pl.: lemész alfába, picit ellazulsz, nyugis zenéket hallgatsz... Stb.
2015. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, hallod erre én sem tudom a választ, én is kíváncsi lennék erre, ugyanis az elmúlt hónapban 1-1,5 kiló ingadozásom van. Pedig mindig ugyanazt csinálom. Elkezdem a hetet 55 kilósan aztán hét végére felmegyek 56 felé. A következő hét elején pedig megint lemegyek 55-re. Nem tudom mitől van ez, én csak egyre tudok gondolni a vízre. Illetve még egy dolgot tudok okolni. Az édesítőszert. Xilitet (nyírfacukrot) használok, már egy kicsit több mint egy hónapja. Azóta amúgy híztam is egy kilót, mert decemberben még 54 kiló voltam. Januárban vettem először nyírfacukrot, addig barna cukrot vagy kis mennyiségű sima cukrot használtam. De érzem, hogy a szervezetem nem igazán tud megbirkózni a xilittel, még mindig puffadok tőle. Semmi mást nem változtattam az életmódomon, csak ezt az egyet az elmúlt két hónapban. Kár volt. Szóval egészen apró dolgokon is múlik a dolog. Valamit csak változtattál.
2015. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!