Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 135kg vagyok, edzeni szeretnék...

135kg vagyok, edzeni szeretnék. Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy autoimun betegség miatt híztam el,sajnos fáj a csípőm a gyaloglástól ,úszni nem úszhatok mert nem bírja a bőrön.Az orvos tanácsára a lisztet és a cukrot kiiktattam az étrendemből és napi 5ször eszem kis adagokat.így fogytam 3 kg-ot egy hónap alatt.De kicsit tartok attól hogy a bőröm nem húzódik vissza.Tornázni szeretnék de nem tudom mit.Ebben szeretnék segítséget kérni. Minden ötletet szívesen fogadók. 33/L

2015. márc. 27. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány cm vagy?


Ha lassan fogysz, a bőrödnek lesz ideje visszahúzódni. Lehet nem lesz feszes, de nem fog annyira lógni, mintha gyorsan fogynál.


Ha a gyaloglás és az úszás nem jó, akkor én ajánlom Neked a szobabiciklizést (vagy rendes biciklizést) Sokkal intenzívebb és hatásosabb mozgás, mint a torna

Én szobabiciklivel fogytam nagyon sokat. Az elején még 10 percet sem bírtam végigtekerni, most meg már másfél órát simán bírok. A lényeg a fokozatosság és a kitartás


A lógó bőr elkerülése érdekében igyál sok vizet (minimum 3 liter egy nap, de nyugodtan lehet több is) és használj rá testápolót.

2015. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 103 kilóról indultam, most vagyok 97. 154 cm vagyok, így lényegében 2 x akkora vagyok mint ami a normál súlyom lenne. Pont ezért, mivel ekkora súlyt cipelek, ezért még nem nagyon gondolkodom a sportoláson, majd ha elértem a 80-70 kilót. Addig is sokat sétálok, néha ellipszisezek , (ez nem bántja a térdem) és ami a legfontosabb nagyon odafigyelek arra hogy mit eszem, és mennyit.
2015. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kezdetben olyan gyakorlatokat végezz, amik nem terhelik meg az ízületeket pl nyújtó torna gyakorlatok. a jógát ajánlom neked. az nem terheli meg a szervezetet, és hatásos is.
2015. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
168cm vagyok.A bicikli nem terheli a csípőt? Erre nem is gondoltam pedig van itthon.Nyújtó gyakorlatokat lehet mondjuk a biciklizés után végezni? Levezető gyakorlatként?
2015. márc. 27. 12:11
 5/9 A kérdező kommentje:
"ellipszisezek" Megkérdezhetem ez milyen gyakorlatot jelent?Érdekelne csak nem ismerem . Köszönöm
2015. márc. 27. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyanennyi vagyok.

Mondjuk én 2 méter. Én rendszeresen futok. (heti 3-4-5)

2015. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy ellipszistrénerezek. Ami lényegében ötvözi a futást, és biciklizést, csak nem terheli meg az izületeket, és egészen nagy túlsúllyal rendelkezők is használhatják
2015. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a jó válaszokat!!Végül szoba biciklinél maradtam.Eleinte nagyon nehéz volt.Most már egész jól megy!Ma 105 kg vagyok :) .Rengeteg vizet iszom van hogy 5-7 liter is lemegy egy nap alatt.Bár már nem kívánok olyan sokat mint eleinte.A bőröm tényleg feszes maradt :) Az étkezésemet dietetikus segítségével állítottuk be.Ami főleg gyümölcsök zöldségek és fehér húsok keverékéből áll.
2016. jan. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!