Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak ki a...

Hogyan szabaduljak ki a zsírbörtön fogságából?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen hasznos tagja is lehetnék a társadalomnak amennyiben disznó lennék mivel vágósúlyban vagyok és amúgyis akaratgyenge vagyok az élethez. Már egészen kicsi korom óta tömték belém a szüleim a cukros ételeket,ami én csak disznónyelven mosléknak hívok. Viszont,mint állat az ösztöneim után megyek így nehézkes nemet mondanom az isteni kotyvalékoknak. Lelkileg se vagyok a toppon így az egészségem nem hat meg a külsőm se semmi. Fáj olyan dolgokat csinálnom,amihez nincs kedvem. Eddig össze-vissza táplálkoztam,nagyon jó kapaszkodó számomra ideglevezetésként így talán mégis az emberek fajába tartozom. Komolyra fordítva a szót 20kg-ot minimum le kéne adnom. Max 30-at. Antidepresszánst szedek és attól feljött 10kg az amúgyis koca testemre. Milyen étrendet tudnék tartani ha ilyen lagymatag vagyok? MUSZÁJ VALAMIT TENNI!

2015. márc. 27. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én az antidepresszánst is hagynám. Nyílván a "kövérséged" miatt vagy depressziós hangulatban. De nem könnyebb megszüntetni a probléma forrását? De!


Hogy még bátorítsalak: Az első leadott 5 kg vagy az első "jéé, mennyit fogytál" megjegyzés egy ismerőstől visszahozza rögtön a jó kedvedet! Tapasztalatból mondom.

2015. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ne aggódj hányni még nem fogsz tőlem ott azért nem tartok. A mozgás rendben,mert ha nincs is kedvem akkor is max kibírom azt az egy órát,de hogy koplaljak az életem végéig tart ezentúl. Valaki tudna egy étrendet esetleg?
2015. márc. 28. 06:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Fölösleges koplalni, azzal csak ártasz magadnak. [link]
2015. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!